Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők csak jóképű férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak jóképű férfiaktól szeretik a bókokat?

Figyelt kérdés
Ha egy csúnyább srác mondja arra hogy reagáltok?
2018. okt. 23. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem ma este megdicsert egy nonek oltozott fiu. Szepen mosolyogtam. ( En nonek szuletett no vagyok.)
2018. okt. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem jólesik bárkitől, ha az őszinte.

A bárki lehet férfi, nő, gyerek vagy idős ember is.

2018. okt. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem a legrondabb pasi is meg tud hoditani az ostromlo bokokkal. Több pelda is volt rá a kapcsolataim során. Most egy 51 éves, kopaszodo pali szerzett meg magának a bokjaival. 30 vagyok....
2018. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nyilván attól esik legjobban a bók, aki nekem is tetszik. És ugye aki tetszik, az számomra jóképű.

Ha olyasvalaki mondja, aki nem tetszik, annak is megköszönöm.

2018. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én se szépektől, se csúnyáktól nem szeretem. mert kéretlen megjegyzésnek tartom. szóval, mindegy mennyire 10/10-es az a manus/csaj, aki mondja, nem fogom elhinni, igazából meg sem hallom.

sokszor egyébként olyan szinten ordenáré és trágár formába öntik szavaikat, hogy lehetetlenség nem felhúzni magad rajta... (ez főleg férfiakra vonatkozik, de nőktől is kaptam már olyan megjegyzést, hogy azt hittem, elvágódok)

2018. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!