Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomulós férfi, ali nem érti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulós férfi, ali nem érti a "nem"-et. Már egy köszönést is félreért és ajåndékokat vesz, folyton írogat. Hogyan lehet az ilyen rámenös pasit lekoptatni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 13:48
 1/9 A kérdező kommentje:
*aKi
2018. ápr. 6. 13:48
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer határozottan megmondani neki, hogy szálljon le rólad, letiltani mindenhonnan és utána semmilyen (!) megkeresésre nem reagálni. Nekem legalábbis minden esetben bevált a határozott következetesség.
2018. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy ne sértődjön meg, sehogy. De hát szard le, ha egyszer nem ért a szóból.
2018. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem akarod, hogy többé ajándékokat vegyen neked és hanyagoljon akkor gyere össze vele. :)
2018. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A neked küldött levelek blokkolását a számítástechnika kategóriában érdemes megkérdezni. Az ajándékokat nem fogadod el, vagy nem veszed át. Így lehet.
2018. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttként nehéz dolog korrekt és kedves módon jelezni valakinek, hogy ne közeledjen feleslegesen.

Van szád, jön ki rajta hang.

2018. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az elején finoman próbáltam elmagyarázni neki hogy bocsi de nem.

Nem értette.

2Napig nem keresett, végre fellélegeztem..de persze megint írt... :(


Úgy látszik marad a bunkó lerázás, mert már azért is szàmonkér hogy miért nem válaszolok neki....

2018. ápr. 6. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbáltam először normális hangnemben. Aztán mikor még mindig felkeresett, megmondtam neki, hogy még egy kapcsolatfelvétel, és fel lesz jelentve zaklatásért. Na ebből értett.
2018. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nocsak, jaguar 4-es hozzászólása kifejezetten vicces volt 😆


Kérdésre: nehezen. Ha már számon is kér... lehet csak a bunkóságból ért és tiltsd le mindenhol.

2018. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!