Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyire rámenős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire rámenős egy férfi, miért nem hagy békén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kapcsolatom van!

Világosan elmondtam neki, de nem hagy békén!!

Két hete dolgozik nálunk de úgy mozog mintha világ életében itt ette volna a fene:D egyszer néztem rá és persze észrevette, nem is kellett neki több már körülöttem legyeskedett, nagyon figyelmes persze de leállítottam, hogy hagyjon békén mert barátom van mondta, hogy nem gond ő majd lesz a szeretőm ?!?!? és a képembe mosolygott én meg mellbe vágtam de nem veszi észre magát.. legutóbb is azzal jött, hogy már ki is nézte a helyet, hogy hová visz el randizni. Ez is milyen már? Kértem hogy ne zaklasson de ő csak azért is gúnyt űz belőlem, annyira undorító hogy ennyire rámenős, és amikor sokadjára elhajtottam akkor megkérdezte, hogy miért nézem hülyének? Én őt! megáll az ész! Mert (mondja ő) a hülye is látja rajtam, hogy vonzódom hozzá. Hogy merészeli ezt? Jó persze tényleg bejön mint férfi mert iszonyat jó pasi, de bent mindenki oda van érte, bárkit megkaphatna és kb mindenki szingli de ő velem kekeckedik és telebeszéli a fejem, hogy mennyire bejön nekem legutóbb már azt is mondta, hogy hé királylány nem várok ám rád örökké van egy heted várlak az ágyamban :D persze kinevettem mert annyira teátrálisan adta elő, hogy nem tudtam komolyan venni de persze ő is csak poénnak szánta, viszont nem tudom lekaparni ma éppen azzal jött, hogy nem menekülök előle úgyis addig fog puhítani amíg be nem adom a derekam és meg nem kap. Teljesen kiborít nem tudok a munkámra se koncentrálni tőle, de miközben itthon vagyok végig azon kattogok, hogy miket mondott a munkában, teljesen megfertőzi az életem, nem tudom már mit akarok! Teljesen kiborít, úgy érzem magam mint valami hisztis kamasz aki menstruál:D



2018. okt. 24. 21:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A leìrtak alapján emberünk egy maister.Engedd magad,gyorsabban túljutsz rajta 😀


B*sszus #1es 10 percig gondolkodtam a Démonkás poénon 😂😂

2018. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj h adod a lá a lovat meg jo érzés neked a dolog titkon,különben leálitottad volna időben..
2018. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
És mi a helyzet a pároddal?
2018. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
10 Én meg útálom, mert ha jobban mögé kotorsz akkor semmit nem találsz a paráznaságon kivűl:D
2018. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
Ne vedd bántásnak, de biztosra veszem, hogy meg is fog fektetni. Valahol ezt már te is tudod.
2018. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne vedd ezt se rossz néven, de egy hülye qrva vagy.


A hozzád hasonló ostoba pitsák miatt zaklatják a normális nőket, akiknek a nem tényleg nemet jelent.

2018. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Jaj amikor gyárban dolgoztam volt par hozzád hasonló lány, de még így is beszéltek. Ilyen stílusban kérették magukat. Nem akarok fapi... tűnni, de rettentő irritáló volt. Igaza van a 72%-nek.
2018. okt. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Egy tipikus lotyó vagy! Megjelenik az alfahim, elküldöd de csak annyira hogy újra vissza jöjjön, és nem egyértelműen teszed. A gusztustalan az, hogy kapcsolatban vagy, nincs semmi erkölcsi tartásod, mert az égódnak jólesik hogy valaki a nőt látja benned. De csak egy lyuknak néz, majd meglátod. Az írásodból kitűnik hogy nagyon is élvezed, az ilyen könnyűvérű nők tipikus esete vagy, aki ha nemet mond, igent gondol.
2018. okt. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
55%
Undorító vagy :D r..ibanc.. játszod a fejed pedig bele ülnél a f..aszába.. legalább annyi gerinced legyen, hogy szakítasz a barátoddal.
2018. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

" mert valamennyire élvezem, hogy foglalkozik velem, sosem éreztem még azt, hogy egy ilyen jó pasi engem akarna:D"


Ostoba pitsa vagy. AKkor minek irogatsz ide? Na most már én is azt mondom, hogy igaza lesz, és meg fog dugni.


N

2018. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!