Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden egészségügyi problémáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden egészségügyi problémátokat megosztjátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Ha igen, ragaszkodtok is hozza hogy kísérgessenek vizsgálatokra?:D Én minden alkalommal örömmel fogadnám ha eljönne, mások is vannak így ezzel?
2018. okt. 25. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez volt a természetes, tudnia is kell, és igen elkísértük egymást.


Kivétel egyszerű háziorvoshoz egyszerű hétköznapi problémákkal nem.


De soha nem volt nagy probléma szerencsére.

2018. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Megosztunk mindent egymassal de nem kisergetjuk egymast az orvoshoz mert dolgozunk es emiatt nem fog egyikunk sem szabadnapot kerni, hogy a masikat elkiserhessuk a dokihoz.
2018. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én már akkor elmondanám, amikor komolyra fodrul a kapcsolat az összes egészségügyi problémám, hogy tudja mire is vállalkozik. Kicsi rá az esély de, ha nem menekül el tőlem akkor természetesen megosztanám vele azokat a dolgokat is amik időközben jönnének, de nem várnám el, hogy kísérgessen bárhova is de nem mondom, hogy nem esne jól, ha eljönne velem alkalom adtán.
2018. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

*Ha igen, ragaszkodtok is hozza hogy kísérgessenek vizsgálatokra?


Nem. Sőt van amikor zavarni kell, hogy egyedül akarok menni. Már terhességek alatt is állandóan akart jönni velem és jött is tántoríthatatlanul..

2018. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen, mindent megosztok, de már nagylány vagyok, egyedül is tudok menni, és nem szeretem, mikor minden felnőttel ott van valaki, mert annak taknyos az orra, és ülni sem tudsz, ha épp rosszul vagy.
2018. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen mindent megosztunk egymással, a kísérgetés változó.
2018. okt. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Természetesen minden ilyesmit megosztunk egymással.

Orvoshoz kísérgetés változó.

A páromnak van egy neurológiai problémája, mikor megy neurológushoz kontrollra, akkor elkísérem, hogy első kézből halljam a fejleményeket, és kérdezhessek az orvostól, hiszen ez mindkettőnk életére hatással van.. illetve fogorvosnál is voltam már vele.

Én nem nagyon járok orvoshoz, évi egy rákszűrés, meg évi 4x receptíratás nődokinál, néha jön velem, néha nem, ahogy épp sikerül (pl ha szakad az eső, akkor elvisz kocsival, hogy ne kelljen sétálnom olyan időben, akkor persze be is jön velem, nem ül a parkolóban)

Sima háziorvosi vizsgálatra nem megyünk egymással.

2018. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. okt. 26. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!