Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megváltozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megváltozni? Hogy rosszfiú legyek.

Figyelt kérdés

Én most visszahúzódóbb csendes de néha határozott fiú vagyok.

Hogyan tudnék megváltozni?

Van itt hasonló fiú aki jó fiú csoportba tartozott és megváltozott?

Szeretnék menőbb és magabiztosabb kisugárzású lenni. Meg hangosan beszélni lazán viselkedni.

Nem tudom hogy gyakoroljam hogy tipikus rossz fiú legyek. Az pl. Segítene ha valami küzdősportra járnek?

A lányok is a rossz fiúkat szeretik.

Szóval ha valaki tudna segíteni, tanácsot adni megköszönném!



2018. okt. 27. 13:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A lányoknak az önbizalom jön be. A nagyképű phaszkalapoktól hányunk, de egy egészséges önbizalommal teli néha csipkelődő de azért kedvességre is képes pasi szerintem minden lánynak bejönne.
2018. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen,felveszed a stilusukat. Radragad. Ram is ramragadt egy csomo minden toluk. A kornyezeted mindig hat rad.
2018. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva ülsz a lovon, kérdező. A lányok nem a rosszfiúkat szeretik, hanem azok a fiúk, akiket amúgy szeretnek a lányok megengedhetik maguknak, hogy rosszfiúk legyenek.
2018. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem a rosszfiú jön be a lányoknak, hanem a magabiztosságuk és mert azok általában csajozógépek, lazák. 20 csajjal beszélgetnek facebookon, másik 20 csajt fűznek a suliból, bulikba járnak és ott is kezdeményeznek....

Egy intelligens kedves lánynak az fog bejönni ha te is kedves vagy vele, nem pedig ha elkezdesz cigizni, illegális dolgokat művelsz és mindenkinek húzod az agyát.

Én azt javasolnám, hogy légy minél férfiasabb. Ha szexuálisan vonzónak tartanak a csajok akkor le sem tudod magadról vakarni őket. Öltözködj rendesen, ne rózsaszínbe és olyan gatyába ami leesik rólad. Kezdj el sportolni és izmosítani - küzdő sport tökéletes (haha én is boxoltam), beszélgess a lányokkal és nyugodtan kezdeményezz.

2018. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2018. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
16-1
2018. okt. 29. 20:27
 17/17 anonim ***** válasza:

Na jo.

Ideje tisztazni a dolgokat.

Az elozo valaszolok kozul egyik sem tudja, milyen egy rosszfiu. Keverik a fuckboyokkal es a melyre sullyedt senkivel.


A rosszfiu magabiztos.

A rosszfiu kiall magaert es a velemenyeert, minden esetben.

A rosszfiu ugyanugy banik mindenkivel, legyen az egy gyonyoru lany, vsgy egy ronda srac. Nem kivetelezik.

A rosszfiut nem erdekli, hogy mit gondolnak rola masok. Laza marad barmilyen helyzetben.


Nezz csak ra James Bond-ra. O talan nala gyengebbeket ver puszta elvezetbol? Beszologat mindenkinek? Mindenki utalja ot?

Dehogyis! James Bond egy rosszfiu!


Orulok, hogy ezt tisztazhattam. Remelem, segit.

2018. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!