Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel a nők a férfiak 90 % át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uránoszi farkas kérdése:

Mivel a nők a férfiak 90 % át nem tartják külsőre vonzónak, gyakorlatilag a férfiak 10 %-a kezelgeti a nőket vetésforgóban?

Figyelt kérdés
Nyilván kapcsolatokban nem 10 %, mivel nem csak minden 10. pasinak van nője, de alkalmi kalandok esetén simán elképzelhető hogy tényleg csak minden 10. pasi jut nőhöz.
2018. okt. 29. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%

Na már 10%? Ha jól emlékszem a múltkor még csak 1% volt...


Amúgy el sem tudom képzelni, hogy milyen végtelenül sekélyes, üres ember irigykedik az érzelemmentes, egyszeri futó kalandokra.

2018. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Balázska...
2018. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Ne ezzel foglakozz! Inkább találd meg azt a lányt, aki pont rád vár, addig, míg meg nem unja a várakozást!
2018. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
Az nem számít statisztikának amit pár hülye kitalál, hogy megmagyarázza miért nincs barátnője, persze csakis önhibáján kívül.
2018. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%

Ez így van. És természetesen minden nőnek ugyanazok a férfiak tetszenek.

Azt gyönyörűen leszűrted, hogy nem csak minden 10. pasinak van nője, viszont nem értem, ez hogy jön össze az azutáni tagmondattal. Ha TÖBB, mint 10%-nak van nője, akkor lehetséges szerinted, hogy KEVESEBB, mint 10%-nak jut szex? Szerintem ismételd át matekból a százalékszámítást.

2018. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

Ez csak annyit mond el rólatok, hogy ha nem torz fejetek lenne, hanem helyes, akkor szanaszét dugnátok. Meg ugye jó azt hinni, hogy aki jóképű, az egy szar, mert olyan nem lehet, hogy nekik a sors két kézzel adott, nektek meg eggyel sem.


Olyanok vagytok, mint a kövér tini lányok, akik minden sovány lányt qrvának mondanak csak a soványságuk miatt.

2018. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
17%

Inkább 80/20-as szabály ahogy egyik válaszadó írta.

A férfiak legjobb 80%-a válogathat a legjobb nők 20%-ból.

A nők 80%-a a férfiak 20%-hoz vonzódik.

A te dolgod,hogy ebben benne legyél.

2018. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%
2: Várom ezt a statisztikát! Linket vagy fotót kérek!
2018. okt. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj...

Egy példa, hogy talán logikusan legyen az a 10%.

Bejön a szobába 10 férfi, abból nekem csak a Géza tetszik (ez 10%, a többi 90% nem). Kriszti barátnőmnek a Béla, a többi nem. Szintén neki is csak a 10%-a tetszik. Aztán Annának csak a Laci... Neki is megvan a 10%.

Egy nőnek 10 pasiból 1 tetszik, de nem minden nőnek ugyan az ;)

2018. okt. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%

Linkelnéd azt a statisztikát?


Csak mert a KSH adatai alapján pl 2011-ben a 15 év fölötti magyar férfiak 47,2%-a volt házas (plusz 3,7% özvegy, 10,1% elvált - valamikor ők is "kezelgettek" minimum 1 nőt)


Alkalmi kalandokról még nem láttam normális felmérést, érdekelne.

Amúgy alkalmi kalandnál kb csak a külső számít, nem tudom, mi ebben a meglepő.


Egyébként ugyanazt az oldalt nézzük? Én a "szerintetek ő jó pasi?" kérdéseknél azt látom, hogy ha a képen szereplő úriember valami kigyúrtállat, akkor többnyire negatív véleményeket kap...

2018. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!