Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott nekem?

Figyelt kérdés

Férfi kolléga, közös csaj ismerősünk van. Elhordta nekem mindennek, hogy milyen egy ápolatlan undormány a csaj, a hangjától is kirázza a hideg, miért kell rikácsolnia, mosson hajat, és utána ossza az észt. Erre mit ad az Isten, most látom, hogy Instagramon mind a 46 képét végiglájkolta.

Erre most így minek volt szükség? Miért kellett hazudnia nekem? Mért nem lehetett megmondani nekem, hogy ő kedveli azt a csajt?


2018. okt. 31. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg őt?
2018. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már undorodom tőle és nincs is kedvem a szemébe nézni.
2018. okt. 31. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Téged miért érdekel ennyire, hogy mi a véleménye egy csajról? Összeakartál vele jönni? Nem biztos, hogy kapcsolatra bejön neki a csaj, viszont szimpla dugásra lehet, hogy igen.

Vagy lehet azért mondta így, mert úgy volt vele, te is látod őt sokszor, biztos látod, hogy nem túl ápolt és hogy mit gondolnál róla, ha azt mondaná, hogy tetszik neki.

2018. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mert valójában bejön neki a csaj
2018. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bele vagy zúgva a férfi kollégba vagy miért bánt ez téged annyira? Nekem is volt nő ismerősöm, aki egy palit előttem oltogatott, hogy lusta, dagadt és kamuzós, aztán később összejött vele. :D


Én mosolyogtam egy jót a következetlenségén és lapoztam, te miért vagy ennyire sértve?

2018. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sérti az önérzetem. Nem tetszik a férfi, és alapvetően a csajjal is sincs bajom, csak tudom az értékeim és nem szeretem, ha valaki a kezemről üt le bármit is. Ha linkelnék be ide képet, nem hinnétek el, hogy egy ilyet valaki szépnek talál, azt hinnétek, hogy valaki kamu kép és valahonnan "loptam". De azt hiszem, most jött el az én időm is, már ha értitek, hogy mire gondolok. (;
2018. okt. 31. 10:04
 7/10 anonim ***** válasza:
privátba jöhet a profil, hadd nézzem!
2018. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tetszik a férfi, és alapvetően a csajjal is sincs bajom, csak tudom az értékeim és nem szeretem, ha valaki a kezemről üt le bármit is"


Kérdező, én most nem bántani akarlak, de az idézett szöveg alapján egy rosszindulatú, manipuláló, birtoklási vágy által vezérelt nő képe sejlik fel nekem. Nem akarsz semmit a férfitól de sérti az önérzetedet, hogy lecsapták a kezedről? Ezen azért gondolkodj el egy kicsit.


"De azt hiszem, most jött el az én időm is, már ha értitek, hogy mire gondolok. (;"


Magasabb fokozatra kapcsolod a manipulálást, még jobban megpróbálod behülyíteni a férfit, hogy "lehet valami" miközben semmit sem akarsz tőle?


Ezt talán fejtsd ki bővebben.

2018. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól pedig óvlak, kérdező, hogy a kollégáid privát adatait, mint egy fénykép róluk, egy anoním oldalon terjeszd. Iszonyatosan ráfaraghatsz és semmi előnyöd nem származik abból, ha ismeretlen hangok az interneten egyetértően dörmögnek (esetleg), hogy hát igen, csúnya a csaj. Szóval ezt mellőzd, a képet kérlelő válaszolókat meg ignoráld.
2018. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fúj, de egy hányadék "nő" vagy basszus. Az ilyeneket ütném, pedig nem vagyok agresszív.
2018. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!