Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ezért nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezért nem akarja felfedni a kilétét?

Figyelt kérdés

Egy netes "ismerősömről" van szó. Beszélgetünk már egy ideje, ő látott már képen meg videóban. De magáról nem akar túl sok személyes dolgot elárulni. Kérdeztem, hogy miért, és azt mondta, hogy mert így olyannak képzelem el, amilyennek akarom, és hogy ha meg akarja tartani azt a felállást, ami most van köztünk, akkor nem mondhat semmit, mert szerinte ilyenkor már úgyis minden ember csalódást okozna nekem.

Értem, hogy mire gondol, de szerintem nem feltétlenül lenne így. Szerintetek tényleg ez lehet a valódi oka, és soha nem is fog sokkal több dolgot felfedni magáról?

22/L



2018. okt. 31. 10:27
1 2
 1/19 anonim válasza:
87%

Ez gyerekes, azt hittem 12 évesek vagytok.


Valószínű ismered, vagy nagyon ronda.

2018. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lol, biztosan nem ismerem. Az meg relatív, hogy ki ronda.
2018. okt. 31. 10:29
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg azért nem akarja felfedni a kilétét mert attól tart, hogy ki fogsz belőle ábrándulni, ha meglátod. Gondolom nem csak szimpla beszélgetésről van szó, hanem kacérkodásról és flörtölgetésről is.
2018. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Persze, nem csak beszélgetünk. De próbálom nem elképzelni, hogy ne legyenek ilyesfajta elvárásaim.
2018. okt. 31. 10:36
 5/19 anonim ***** válasza:
Lehet lány ő is. Vagy pedig sokkal idősebb és jó neki ha csak beszélgettek.
2018. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ronda, oreg, vagy no.
2018. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezek az "elvárások" önkéntelen reflexek kb, hidd el. AZ egy dolog, hogy te nem akarod, az agyunk úgy működik, hogy folyamatosan képet alkot mindenről és mindenkiről. Tapasztaltam is hasonlót.


Legutóbbi példa az volt, amikor munka során még nem találkoztam személyesen az illetővel, de hogy tudjam ki jön, gyorsan rákerestem előtte. A képeken nagyon helyes, férfias srác volt (nekem!), pláne, hogy egy negyvenesre számítottam, és kiderült, hogy korombeli.. :D


Majd élőben férfiként és vonzódás már egyáltalán nem volt meg, pedig azt hittem így lesz.Teljesen más volt így, bár szimpatikus,de ne mint férfi.


Később videón ismét bekapcsolták, ahol szintén ha először látnám most ahogy beszél, vagy ha nem beszélünk személyesen és látom milyen, meg milyen viselkedésjegyei vannak, akkor tudom, hogy rendesen megtetszett volna így is.


Válaszolva a fentire, egyébként meg nyilván erős önbizalomhiányról van szó, talán átlagon alulinak/csúnyának tartja magát, sőt, talán egyéb testi baja is lehet. Ha lenne önbizalma és jól nézne ki, akkor nem csinálná ezt.

2018. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én is az önbizalomhiányt tartom valószínűnek (pedig egyébként ez egyáltalán nem látszik abból, ahogyan ír), vagy talán fél attól, hogy nyilvánosságra hozom a "perverzióit", mert elég sok dolog amiről és ahogyan beszélünk, az nem olyasmi, ami jó fényt vetne akárkire. Mondjuk én felvállalom de mindegy.
2018. okt. 31. 11:17
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit más a sztorim,de hasonló.

Munkakapcsolatban voltam egy pasival, sosem láttam, csak telefonon beszéltünk egy héten többször is. Olyan hangja volt, hogy ahhhh

Elképzeltem én is már mindennek, aztán kb 2 év múlva úgy hozta az élet, hogy munka ügyben találkoztunk. Azt a csalódást basszus :( Utána már a hangja se volt izgi többé.

Szóval azért nem árt tisztázni ki mit akar a másiktól, mert lehet nagyon gáz a szitu, bár mi amúgy sem akartunk volna többet egymástól

2018. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Lehet van kapcsolata.Téged azért tart, hogy perverzióit megossza veled, mert a feleségével, barátnőjével nem meri.Futottam már bele ilyenbe régebben.
2018. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!