Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban tudok harcolni, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban tudok harcolni, mint udvarolni, ez itt a gond. Mit értek ezalatt?

Figyelt kérdés
hát azt, hogy pl. van egy lány, akinek barátja van... és lehet nem szép a dolog, de szeretem, ha a lány végül engem választ, azaz, az udvarlás úgy jobban megy, könnyebben, ha van egy barátja, aztán, mikor szakítanak, akkor utána annyira bénán érzem magam, hogy nincs ki ellene küzdenem... van még itt ilyen ember?
2010. jún. 25. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
legyél katona
2010. jún. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na jó, kicsit sántít a megfogalmazás... akkor, vegyük úgy, hogy egy lánynak sok udvarlója van... úgy sokkal jobban megy az udvarlás... mikor már nincs, vagy max. 1-2, akkor meg nehezebben.
2010. jún. 25. 01:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nekem is így megy amúgy...amíg megszerzem az sima út, sima út a csók, az érintés, az ölelés, a tapi, de amint kézfogás van a 2. talin meg csók, onnantól bénulok :/

És valamiért elvesztem a varázsom. Nem értem

2010. jún. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős nekem is ez a helyzet. Többször is volt olyan, hogy magam is meglepődtem, hogy milyen könnyen felkeltettem egy csaj figyelmét. Amikor már azt éreztem, hogy mostmár megvan a csaj, jöhet a következő lépés, akkor már nem is érdekelt annyira az a lány. A másik lehetőség meg az volt, hogy nagy súlyt éreztem a vállamon, hogy akkor mindent jól csináljak, jókor stb. nemistudom elég értelmetlennek tűnik, most, hogy visszaolvastam, de késővan. A lányeg, hogy mással is vannak hasonlók.
2010. jún. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a szomszéd nője mindig zöldebb és a dögöljön meg a szomszéd tehene is kombinációja.
2010. jún. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust az sztk-ban mert ez így nem kerek! Szerintem az életed is boldogabb lesz ha ennek a viselkedésnek megtalálod az okát!
2010. jún. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem is a lány kell hanem a versengés..gondolom ha már "megkaptad" meg is unod..ha majd egyszer igazán szeretni fogsz valakit, már nem fog zavarni h nincs versenytársad...
2010. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!