Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizárólagosan csak nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólagosan csak nőktől kérdezem, hogy mennyire vennétek ezt rossz néven?

Figyelt kérdés

Simán csinálhatna a gyk olyan középkategória csoportot, hogy Felnőtt-Tinédzser kapcsolatok, vagy valami hasonlót.

Anno voltam egy fiatalkorú lánnyal, de én már felnőtt voltam.

A kapcsolat eléggé tiltva volt, de egy ember támogatta, a lány édesanyja. Viszont 4 évvel ezelőtt elhunyt és szét is váltak útjaink. Máig egyszer megkeresett, de én letiltottam.

Szoktam így halottak napja alkalmával virágot kivinni a temetőbe az édesanyja sírjához. Ők igazából úgy vettem észre, hogy halottak napja kivételével szarnak az édesanyjuk sírjára.

Nem igazán normális sírhelyről van szó, nincs semmi beton, vagy márványkő, csak egy szimpla fejfa van a sír előtt.

Na most mennyire lenne gáz, hogy mivel tojnak a sírra és a fejfa is már eléggé időt viselt, arra gondoltam, hogy kimegyek, kicsit átdörzsölöm és lefesteném.

Ezt mennyire vennétek rossz néven?



2018. nov. 1. 00:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9-nek:


Nem teszek semmit a sírra, mivel csak egy összehányt földdarab az egész. Nincs körülötte fa keret, csak a földhányás előtt az az egy száll fejfa.

Mást nem szeretnék csinálni, csak azt a fejfát valamennyire normálisabbá tenni.

2018. nov. 1. 10:30
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Semmi közöd ahhoz a sírhoz, vagy ahhoz, milyen gyakran jár ki a lány, vagy meg fogja-e csináltatni. Az meg egyenesen nevetséges, hogy azt hiszed, anyuka szelleme ott kísért, és de jól esne neki egy sírkő kozmetikázás.

És mit fog szólni a nő férje, ha egy vadidegen pasi polírozza az elhunyt felesége keresztjét? Nem kicsit vagy creepy, hagyj nekik békét, pláne ha úgyis tiltottad a csajt. Az egész olyan morbid.

2018. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Lehet igazából az anyjába voltál szerelmes? Vagy fordítva?

Bocs, de ez a sztori elég betegesen hangzik.

2018. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Mi van? Kit tiltottam én kitől? Én nem tiltottam senkit senkitől. Miért lettem volna szerelmes az anyjába?

A csajjal másfél évig voltunk együtt, az anyjával sem beszélgettünk szinte soha. Alig láttam. És nem is jött be mint nő. Egyszerűen csak rossz nézni, hogy semmit nem foglalkoznak a sírral.

Amúgy meg már tök mindegy, mert lefestettem. És sokkal jobban néz ki, mint kinézet.

2018. nov. 1. 14:45
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Te nem vagy százas. Ezzel az erővel járj körbe a temetőben és festegess le random sírokat.
2018. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Miért is? Nálunk laktak az anyjuk halála előtt. Innen került kórházba. Igaz, nem laktak itt hónapokat, mert konkrétan 4 nap után meghalt az anyjuk.

Mivel ő rendes volt hozzám, úgy érzem, hogy ennyivel tartozom felé, hogy legalább ennyit megteszek.

Egy olyan embernél biztos nem csinálnék semmit, aki nem volt semmilyen formában az életem része, magyarán egyáltalán nem ismerem őt.

De őt ismertem, a lányait ismertem, az ex férjét ismertem. Mindegy, gondolj rólam, amit akarsz kedves utolsó. Ettől függetlenül nem tartom magam betegnek.

Annak idején, apám segítségével intéztük a temetési ügyeket is. Lehet, hogy nem volt rokon, és habár nem mi temettük pénzügyileg, mert szegény édesanyja temette őt, az öregasszonynak mi segítettünk be.

Szóval van e jogom van nincs, én úgy érzem, hogy ennyit megtehettem. Ha feljelentek, tegyék meg. Nem érdekel.

2018. nov. 1. 19:55
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor minek teszek fel kérdést ha pont teszel a válaszokra?
2018. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
86%

"az anyjával sem beszélgettünk szinte soha. Alig láttam."


" Nálunk laktak az anyjuk halála előtt. Innen került kórházba. Igaz, nem laktak itt hónapokat, mert konkrétan 4 nap után meghalt az anyjuk.

Mivel ő rendes volt hozzám, úgy érzem, hogy ennyivel tartozom felé,"


Szóval nem ismerted de mégis.

Még valami:


"Máig egyszer megkeresett, de én letiltottam."

"Kit tiltottam én kitől? Én nem tiltottam senkit senkitől"


Látom, szöveget értelmezni sem tudsz, így nem meglepő, hogy nem érted azt, mi azzal a probléma, hogy idegen családok sírhelyéhez hozzá nyúlkálsz. Nőktől kérdezted, nőként válaszoltam. Beteg vagy. Rossz néven venném.

2018. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Jó, egész nap rohangáltam, nem voltam itthon, pláne úgy, hogy csak este kajáltam, most meg már hulla fáradt is vagyok több órája.

1. Letiltottam mert szerintem senki nem kíváncsi olyanra, hogy nyáladdzon egy másik pasi után, úgy hogy ezt neked irkálja, főleg hogy együtt voltatok.

2. akkoriban volt egy kapcsolatom még és én nem akartam vele barátkozni, de főként az első pontba szedett dolog végett.


Tudod mennyire gáz, amikor mondja neked, hogy így meg úgy szereti, de te már előre tudod, hogy mi lesz a végkimenetel, főleg, hogy exéhez ment vissza?

Letiltottam, 1 hónapot nem volt a gyerekkel, már másik pasija lett egyből.


Nem öltem embert, nem bántottam senkit. Nem okoztam kárt... innentől miről is beszélünk?

De lezártam.. nem érdekelnek a válaszok tovább.

2018. nov. 1. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!