Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le a hazug...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le a hazug exemet? Nagyon zavaró!

Figyelt kérdés

Szóval vagy másfél éve szakítottam az akkori csajommal, az egyszerűség kedvéért legyen A. Drámakirálynő volt - ez is vezetett többek között a szakításhoz - gyakran emlegette, hogy az ő exei így meg úgy nincsenek túl rajta, hogy az összes exe szakítás után olyan nőt keresett, aki hasonlít rá (mármint A-ra). Míg kapcsolatban voltunk, naivan csak bólogattam, hogy aha, nahát, milyen ragaszkodó exeid voltak... mondjuk furcsálltam, hogy az ÖSSZES exe KIVÉTEL NÉLKÜL az ő hasonmását keresi, de nem fűztem hozzá semmit.


Aztán nemrég megismerkedtem egy lánnyal (legyen B mint Bűbájos :) ), akibe beleszerettem, és azóta egy pár vagyunk. A. viszont a közös baráti társaságunkban elkezdte híresztelni, hogy én még mindig csak "vele akarok kommunikálni", hogy igazából még őt szeretem, és hogy én is csak valami pótlékot, hasonmást találtam B-ben. (Erről annyit, hogy A kreol bőrű, extrovertált drámakirálynő, B pedig kedves, visszafogott, világos bőrű... és még sorolhatnám a különbségeket.) Magyarul szépen rájöhettem, hogy rólam ugyanúgy hazudik, ahogy nekem hazudott az összes "hozzá ragaszkodó" exéről.


Az, hogy A. rólam kamuzik, hagyján, a barátaim ismernek, el tudják dönteni, olyan vagyok-e, amilyennek A. beállít, vagy sem. De hogy B-t pótléknak nevezi, piszokmód dühít. Mintha becsmérelnék vagy megpróbálnák lealacsonyítani a lányt, akit szeretek, puszta egoizmusból.


Hogy állítsam le a hazugot? Amilyen önimádó, ha személyesen elbeszélgetnék vele, 1. letagadná az egészet 2. még bemagyarázná magának, hogy azért keresem, mert "még mindig őt akarom".



2018. nov. 1. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

En a helyedben, ha te el akarod kerulni azt, hogy azt higyje, meg mindig ot akarod, akkor egyszer egy ilyen barati talalkanal mindenki elott beoltanam, hogy nem ugy van az, ahogy az o fejeben o elhitette magaval. Vagy, viszed magaddal a szerelmedet es szinte tudomast se veszel rola.

Az a baj, hogy az ilyen gondolkodasuaknal nem eleg a szep szo, se az, hogy tudja, teged mennyire duhit. Ha latja, hogy leszarod, elobb utobb mindenki latni fogja, hogy kamuzik..

2018. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tiltsd le mindenhol a csába, aztán nem lesz túl hiteles, hogy "annyira epekedsz utána".


Az ilyen nyomorékokkal mást nem érdemes kezdeni.

2018. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Híreszteld te meg, hogy az a jó b-Ben, hogy nem hasonlít a-ra :D

32/f

2018. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is értem, hogy jött neki ez, mert A.-val kb. egy éve nem is beszélek. Max. a közös baráti társaságban találkoztunk néha, de akkor sem foglalkoztam vele. Most meg pláne, B tölti ki a gondolataim, két hétre visszamenőleg meg tudom mondani, melyik nap milyen ruhát viselt, milyen volt a frizurája :) Nem értem, mire jó ez a sz.rkavarás... :/
2018. nov. 1. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy tobbsege szeret szart kavarni, hogy veluk legyen foglalkozva... em erre mindig azt mondom, hogy a sajat eleteben vannak gondok, azert foglalkozik masokeval.
2018. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj, nehogy szólj neki, még nagyobb pockot kapna. Még örülne, hogy emiatt foglalkozol vele.

Hagyd a fenébe, nem épelméjű az ilyen. Talán van is valami komplexusa, vagy kisebbrendűségi érzése, amit ellensúlyozni akar magának, vagy ki tudja.

2018. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak azzal tudsz valamit elérni, ha vastagon le.szarod őt. Ha picit is foglalkozol vele, úgy érzi hogy nyeregbrn van. Max beszélj a barátaiddal, hogy ignoráljál ezt a gyökér beszólásait ők is, de szerintem nekik is van ennyi eszük hogy látják hogy a másik nővel vagy boldog, ergo amit az exed mond, az csak mese.


30N

2018. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!