Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes egy fiatal, huszoné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes egy fiatal, huszonéves srác beleszeretni egy 13-14 éves lányba?

Figyelt kérdés

Elismerem, hogy van egy-kettő, aki tényleg érettebb a koránál, tehát nem azokra a tipikus ”én érettebb vagyok a koromnál” lányokra gondolok. Nem tudom, ismerek olyat, akivel én is jókat eltudok beszélgetni és érdekesnek találom a személyiségét, de akkor a szakadék közöttünk, nem tudnék beleszeretni. 14 éves még minden értelemben gyerek.

Erre ilyet kell olvasnom, hogy egy 22 éves srác beleszeret egy 13 éves lányba... Oké.

25/F



2018. nov. 1. 21:30
 1/8 anonim válasza:
50%
Ő maga éretlen, vagy szerencsétlen a korosztályánál, ezért tudatalattija teszi ezt vele, esetleg tudatosan keres kifogást arra, hogy miért hajt egy fiatal tinicsaj pn@jára.
2018. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, *akkora
2018. nov. 1. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Pedofil.
2018. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
68%
A hármas válasza nem helyes, sem jogilag (Magyarországon), sem biológiailag nem pedofília egy 14 évessel lenni, ha az nemileg érett. (Márpedig a legtöbb 14 éves nemileg érett.)
2018. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
82%

Azt elmondaná valaki, hogy miért lettem lepontozva, amikor elmondtam, hogy miért téves a válasz? Nézzetek már utána könyörgöm...


Magyarországon a beleegyezési korhatár a 14. életév, és egy 14 éves lány valószínűleg nemileg érett, tehát az sem pedofília. Ennek ellenére nem tartom helyesnek ezeknek az embereknek a viselkedését, de legyünk már korrektek.

2018. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
66%

Hát az én barátom is 9 évvel idősebb nálam és már 2 éve boldogan élünk:))

19\L

2018. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Szexik és vonzóak tudnak lenni a tini lányok... :)
2018. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
45%

#7 Az lehet, de ássa el magát az, aki huszonévesen kislányokkal kezd.

28/F

2018. nov. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!