Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon szemétség lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon szemétség lenne?

Figyelt kérdés

A barátommal sokszor e-mailben beszélünk, skypeolni párszor skypeoltunk csak. Ő jobban szereti az e-mailt, pedig mondtam neki, hogy skypeolni is jó lenne, sokkal személyesebb szerintem meg én más okokból is jobban szeretném.

Én elfogadom, hogy neki az e-mail jobb de azt szeretném, ha ő is hívna skypeon meg nem lenne ellene, hogy hívjam. Pontosabban, nem ellenzi, mert kamerázunk ha hívom, de nem szereti.


Én úgy fogom fel, hogy ha én mindig e-mailezek vele, mert neki az a jó, akkor ő meg skypeolhatna velem heti pár alkalommal ha én azt szeretném. Ez jogos elvárás?

És mennyire lenne az szemétség ha például mondjuk 2 napig nem írnék neki egy e-mailt sem? De telefonon se hívnám fel, se semmi? Ha például elmondom neki, hogy szeretném, ha alkalmazkodna, és beszéljünk úgy, hogy ne csak én alkalmazkodjak ahhoz, ami neki jó. Nem hirtelen szó nélkül nem írni semmit, hanem előre megmondva, hogy vállalja a skype-ot, ha beszélni akar és hiányzom neki vagy legalábbis gondolja át hogy igazam van és addig én nem írok neki e-maileket, vagy legfeljebb nagyon röviden reagálnék és nem beszélnék vele úgy igazán, mint máskor.


Gondolom gyerekesnek tűnik de nem jogos?

Ha nem tudja mi van és hirtelen nem írok neki semmit, az furcsa lenne de elmondom mi van, akkor is szemétség?


2018. nov. 2. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy e-mailben van, hogy elég sokat ír és nem hagy ott azért 2 perc múlva. Meg magától ír mi van velem, hogy telt a napom, mesél a sajátjáról és hasonlók. Ez így jó lenne de én kezdem egyre jobban megunni az e-maileket. Meg van, hogy mond valamit, nem tudom a szöveg alapján, hogy viccel-e vagy sem. Meg én jobban szeretem a személyesebb beszélgetést.
2018. nov. 2. 20:54
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy néha még a szüleivel is e-mailezik, szóval nála ez egy megszokott dolog. Én mégis kitaláltam, hogy ha nem írnék neki e-mailt pár napig, vagy válaszolni is legfeljebb csak lényegre törően, röviden, akkor hiányoznék-e neki. Ha nem, akkor gondolom annyit is ér az egész, ha meg igen, akkor lehet utána rugalmasabb lenne.
2018. nov. 2. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi a problémája, hogy nem photogén.. nem szereti magát mutogatni senkinek sem. Neki az nem nyerő, hogy ott beszélgessen másokkal. És lehet nem is tudna úgy megnyílni, mint egy szimpla levélben.
2018. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amúgy skypeoltunk már párszor.... volt, hogy neki is egész jó volt, volt, hogy látszott, hogy nem annyira.

A fotókat sem szereti annyira, ha fotózva van. Bár velem csinált már közös képet, meg engedi, hogy lefotózzam, például egy közös kiránduláson.


Én csak valami kompromisszumot akartam volna, hogy néha azért mégis.

Meg engem már idegesít az e-mail.

2018. nov. 2. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Messenger? Mi itt szoktunk telefonálni

Van videó is ha néha rá tudnád beszélni. A mail-nél személyesebb.

2018. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már megint te??

E-mail nem beszélgetésre való, inkább levelezésre. Beszélgetni azon körülményes. Írásban beszélgetni arra ott a messenger vagy a viber.

Tuti felesége van, azért emailezget, a többin könnyebb lebukni.

2018. nov. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Volt, hogy már skypeoltunk. Különben egy éve vagyunk együtt. Szerintem az nem opció, hogy van valakije.

Több oka is van, hogy miért de mindegy.


De most az eredeti kérdésre írjon aki ír.

2018. nov. 3. 08:23
 8/8 A kérdező kommentje:

00:37: a Messengert korábban próbáltuk, az meg nekem akkor azért nem tetszett mert azzal együtt a facebook minden megosztását és hasonlót láttam, meg jönnek közben az értesítések, egyéb üzenetek meg amúgy se szeretem a facebookot. De tudom, hogy van külön Messenger, azt lehet megpróbálom.

Köszönöm a tippet!

2018. nov. 3. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!