Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rágja a körmét a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rágja a körmét a barátnőm? Mit csináljak hogy ezt befejezze?

Figyelt kérdés

Most vettem észre ahogy többet együtt vagyunk.

Este is úgy alszik el hogy rágja a körmét.


2018. nov. 3. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Feszült. Vagy csak egy rossz szokás.

Műkörömmel le fog szokni. Azt nem rágja le. Ne ilyen 8 centis csillivilli karmokra gondolj. Az le is pattanna, ha pici maradt a sajátja. Ilyet:

[link]

2018. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szorongás is lehet. Az meg eredhet a gyerekkorából is.

Műköröm, ha nem ódzkodik tőle, de az gyengítheti a sajátját. De van valami pocsék ízű körömlakk, olyat is használhat. Elsősorban a lelki oldalát érdemes kezelnie. Ez nem csak azért lenne jó, hogy leszokjon a körömrágásról.

2018. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyél mindig mellette, ne csinálj valami rosszat, hogy rossz kedve legyen! Ha evek ota egyutt vagytok, akkor szerintem van valami gond...
2018. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is rágtam világ életembe sajnos rossz szokás.. Műköröm megoldja ezt a gondot :)
2018. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ez legyen a rossz szokása, mint pl a cigarettázás vagy az alkohol fogyasztás... Nem gondolom, hogy ez akkora nagy gond lenne, én nem foglalkoznék vele kifejezetten, ha a párom rágná a körmét... ha jól esik neki felőlem aztán csinálja... ha akar majd leszokik róla...
2018. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kötözd le a kezét. Vagy egyszerűen mondd meg neki, hogy amíg veled van, addig nem csinálhat ilyet, mert különben baj lesz.
2018. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki ropit.
2020. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!