Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egyetértetek ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés
[link] Ez az írás mennyire igaz? Fejtsétek ki bővebben kérlek, hogy milyen az ideális pasi számotokra. Vicces? Tele van önbizalommal? Ki van gyúrva? Jó a dumája? A viselkedéséből, öltözködéséből az jön le, hogy egy igazi alfahím? Mi a csajozás titka, hogyan lehet titeket "felszedni".
2018. nov. 3. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán magamba nézek,akkor igaza van es ezt latom mindenhol.
2018. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem elsősorban a személyiség fog meg, akármilyen banálisan is hangzik.

Konkrét példát mondok erre...

Megismertem egy olyan férfit, aki számomra "túl nagy" magasságban (igen, ilyen is van), kopaszodó (ami sosem tetszett), de ahogy elkezdtünk kommunikálni, kialakult a szimpátia bennem irányába.

Humoros, vigyorgós és tudja hogyan tegye le azokat a "bizonyos utalásokat", amik izgatóak de nem sértőek.


Ha nem beszéltem volna vele egy mondatot se, soha nem keltette volna fel az érdeklődésemet, szimplán elmentem volna mellette.

2018. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ideális pasi, nem feltétlenül alfahím szerintem. De legyen kiállása, és ne féljen már megszólalni. Számomra fontos a humor, az intelligencia. És hazudok ha azt mondom, hogy a külső nem számít... Én kifejezetten azt szeretem öltözködésben, ha egyszerű. Ne legyen feltűnő, csak legyen ápolt, igényes, és a személyiségéhez illő ruhákat hordjon. Érezzem mellette, hogy biztonságban vagyok, vegyen le a lábamról a dumájával, az intelligenciájával vagy a humorával, tök mindegy, de mutassa meg, hogy ő nem csak egy test. Leszarom, ha kocka hasa van, de közben 2 mondatot nem tud egymás után elmondani. És ha már taktika... Ne támadd le, ne legyél túl rámenős, nekem az tetszik, ha nem nyomul túlságosan csak érezteti, hogy bejövök neki, de nem nyomja a képembe minden másodpercben, kicsit húzza az agyamat. Ezzel nem azt mondom, hogy dugjon meg a szemével minden nőt, amíg velem van... Hanem csak játsszunk azzal, hogy nekem is a kedvére kell tennem picit, ő sem adja magát könnyen, ne csak ő érdeklődjön, keltse fel bennem az érdeklődést ő is. Ez lehet akár egy apró részlet, ami sejtelmes és amitől még kíváncsibbá tesz.
2018. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szó szerint úgy vagyok vele, ahogy a kettes. De azt megfigyeltem, hogy az ilyenek, akiket soha észre nem vettem volna, ha nem beszélgetek vele, akkor tudnak elkezdeni szexuálisan voonzani, ha azt csinálják, amiről az atya ír.

:-)

Igen pont azt. Pimaszul meglep a flörtjével, bátor, pont olyan, amit olvastam. De nekem nagyon fontos mind e mellé, hogy legyen a fejben káposztalén kívül más is, de ez a humorból, és a dumából úgy is menten kiviláglik.


Igaza van Tibi atyának.

2018. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem ilyen kategóriákban, és nem ilyen binárisan gondolkodom, mint ez az írás. És nincs olyan, hogy "a nők".
2018. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van. Abszolút nem vonz, ha egy férfinak behódoló, bátortalan, nyámnyila, önbizalomhiányos személyisége van, hiába rendes, kedves, udvarias. Persze itt gyakorin is minden férfi azt hajtja, hogy azért nem kell a nőknek, mert csak a kigyúrt tahó állatokhoz vagyunk képesek vonzódni, de azt már nem veszi észre, hogy olyan balphasz, férfiatlan papucs személyisége van a kedvessége mellé, hogy barátnőnek tökéletes lenne, de párkapcsolatra már alkalmatlan. Én is egyetértek azzal a válaszolóval, aki azt írta, hogy a személyiség a fontos. Hiába tetszenek mondjuk a magas, vékony férfiak, előbb fog tetszeni egy alacsony, kopasz pasi, aki jól érzi magát a bőrében, reálisan látja a világot és a maga helyét benne, vannak céljai, tervei, határozott értékrendje, barátai, érdeklődési köre, szakterülete, mint egy magas, vékony, aki kedves, behódol nekem, előreenged az ajtóban, de annyira bizonytalan, hogy a büfében képtelen kérni magának egy kólát, annyira meg van illetődve. A bizonytalanság, férfiatlanság hiányáért cserébe akár kisebb(!!) hibákat is hajlandó vagyok tolerálni, mondjuk a nem megfelelő modort vagy az "ideálomtól" nagyon eltérő kinézetet, persze bizonyos határok között.
2018. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!