Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő nem ért meg engem vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő nem ért meg engem vagy én vagyok bunkó? 20/F

Figyelt kérdés

Volt egy lány akinek tetszettem és ő is nagyon nekem, de sajnos időnap előtt vége lett mindennek, és ezt mai napig nem tudtam teljesen megemészteni, mivel én voltam a vétkes, noha nem szándékosan. Ő nem szeretett volna megszakítani velem minden kapcsolatot, de szerintem úgy volt helyénvaló, főleg miután lett barátja. Ha írt is néha, lerendeztem hamar pár szóval, mígnem már olyanokkal is kaptam, hogy miért haragszom rá, miért viselkedem így stb. Múltkor is összefutottam vele egy szórakozóhelyen akkor is megállított, beszélgetni kezdett velem, hívott magával bulizni, de természetesen nem mentem. Néha ha eszébe jut valami még mindig felkeres, de már tényleg nem tudom mire vélni. Ő mindig kedves, de én nem igazán tudok olyan lenni már vele mint rég, talán mert bennem van a tüske a múlt miatt, és még ugyanúgy bejön.

Ezek után én vagyok vele a bunkó vagy ő nem tudja felfogni, hogy mi a valóság?



2018. nov. 4. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Te vagy bunkó. Vagy mondd meg neki, hogy semmi esélye, és többet ne keressen, vagy kezd el nyitni felé.
2018. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volna esélye, mindig volna, de ha van barátja akkor mégsem akar semmit, pusztán csak továbbra is jóba szeretne maradni velem vagy nem is tudom mire gondoljak. Hiába nyitnék, egyszer már elintéztem magam, meg ahogy mondtam nem szingli már.
2018. nov. 4. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy bunkó, ezt nőként írom. Ő az önző és nem igazán tudja átérezni a helyzeted. Ha te többre vágynál vele kapcsolatban, de ennek akadálya van, nyilvánvaló, hogy nem fogod magad kínozni azzal, hogy vele mész bulizni stb. Persze, neki jó, hogy van egy kapcsolata, de még a tőled jövő rajongást is szeretné megtartani. Nyugodtan kerüld el, és keress olyat, aki független.
2018. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Mondd meg neki hogy hagyjon békén. Te szeretnél tőle többet de mivel barátja van így nem tudsz vele csak úgy jóba lenni és így neked nem jó. Hagyjátok egymást békén.
2018. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

"Van egy kapcsolata, de még a tőled jövő rajongást is szeretné megtartani."

Szóról szóra erről van szó.

2018. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
O nem tudja felfogni. Nem ertem miert elvezik az ilyen lanyok a belejuk zugott ferfi kinzasat. A tudtara adtad, hogy nem baratkozni akarsz vele, de o ezt teljes mertekben figyelmen kivul hagyja es nem torodik azzal, hogy te mit elsz at. Szerintem hagyd ot a francba. Esetleg meg egyszer megmondhatnad neki, hogy vonzodok hozzad te hulye, ezert nem akarok veled pajtaskodni. A szerelem es a baratsag nem egymassal felcserelheto erzesek.
2018. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!