Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van meglepődve az a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van meglepődve az a fiú azon, hogy bunkó vagyok vele, aki a kapcsolatunk során engem vádolt hazugsággal, holott ő csalt meg?

Figyelt kérdés
Nálam nem logikus ilyen helyzetben a meglepettség, ha előtte így viselkedtem.. A lényeg, hogy a szakítás után elmondtam neki, tudtam róla, mikor, kivel csalt meg. Tagadta. (Konkrétan követtem egyszer és bizony... megcsókolt egy csajt! Még a barátnőim is látták másokkal kézenfogva sétálni.)

2013. febr. 8. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert beképzelt, és azt hiszi, vele így nem lehet beszélni. Gondolom.
2013. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet azon lepődött meg, hogy a sarkadra mertél állni. Bár lehet csak röhög az egészen.
2013. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert meglepö. Milyen kapcsolatban maradtál vele, hogy bunko tudsz lenni? Nem jobb lenne, ha elkerülnétek egymást?
2013. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tetteti a meglepődöttséget, hogy rajta agyalj!
2013. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:

Nem tudom.

Viszont nekem is volt egy hasonló esetem, bár ő nem csalt meg. Kidobtam, mert elég volt belőle, egész kapcsolat alatt ment az így szeretlek-úgy szeretlek. Másnap este meg barátnőm írt rám, hogy a pasi bepróbálkozott nála, és azt mondta neki, hogy kezdettől fogva ő tetszett neki, nem én.

És csodálkozik, ha azóta csak iróniával, cinizmussal tudok beszélni vele, és bármilyen párkapcsolati, csajozási kudarcáról beszél, kiröhögöm. Mindenkinek meg tudtam bocsátani eddig, annak is, aki a barátnőmmel csalt meg, de ennek az egynek nem tudok...

2013. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!