Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim! Ti is rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Ti is rosszul vagytok a mostanában népszerű lábfétises férfiaktól?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy férfivel, minden rendben volt, aztán egy idő után kibukott, hogy ő imádja a lábakat, küldjek képeket a talpamról stb... hosszan ecsetelte az illatát, hogy milyen egy szép talp, mit csinálna velem.

Ezen az oldalon is csomó ilyet látok.

Számomra ez kiábrándító és undorító egyben. Ti hogy vagytok ezzel a mániával? Hogy lehet lekoptatni egy ilyen embert úgy, hogy meg is értse, hogy ez undorító?


2018. nov. 4. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat,hogy ffiként írok,de igen én is hogy mindenki manapság ,(fétises). Nincsennek tisztában fogalmakkal,csak "trendi"annak lenni.
2018. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

"Hogy lehet lekoptatni egy ilyen embert úgy, hogy meg is értse, hogy ez undorító"


A kérdésed is undorító!


Olyan férfit kell akkor keresni akivel megegyezik a szexuális érdeklődésed. Ha számodra ez undorító akkor ez van. Nem kell olyan pasival összejönni akinek ilyen vágyai vannak.

2018. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem sincs ínyemre a lábfétis.

Úgy kell lekoptatni, hogy megmondod neki, nem lesz köztetek semmi. Ennyi.

Azt viszont hogy megértse hogy undorító, stb, azt nem kell magyarázni, mert ha neki lábfétise van és úgy érzi jól magát az az ő dolga. Ha neked tetszik a bajusz pl, vagy mondhatnék bármit, neked se esne jól, hogy rajongásod tárgyát, vagy egy neked tetsző dolgot leundorítozzák és meg akarják magyarázni hogy kiábrándító vagy.

Nem kell vele foglalkozni és kész. Kár erre több időt pazarolnod.

2018. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Hol népszerűek ezek mostanában? Ahol ez a téma fölmerül, mindenhol csak viszolyognak tőlük vagy röhögnek rajtuk.


Megértetni a másik emberrel, hogy az ő szexuális irányultsága undorító, az meg elég durva dolognak tűnik. Biztos te is szeretsz valamit a sima szexen kívül, mondjuk asztalon szeretkezni vagy ha rávernek a fenekedre, csavargatják a mellbimbódat stb. - kíváncsi lennék, mit szólnál, ha ezt elmondanád valakinek, ő meg üvöltve alázni kezdene azzal, hogy ez undorító.

2018. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Es mi van azzal, akinek alapbol nem volt ez a fetise, de akivel osszejott annyira szep laba lett, h azza valt ?

Illetve szepen lennenk, ha engem a pasik lehulyeznenek meg elkonyvelnenek betegnek, mert imadom az eros eres, szoros ffi alkarokat.

Hubammeg de beteg vagyok megyek is pszichiaterhez ....

Akinek meg budos/gombas es ronda laba van, jelezze ismerkedesnel es nem fogjak ot ezzel idegelni.

2018. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Én is lábfétises vagyok és egy barátnőmnek sem volt gondja vele. Sok nő bugyuta, mert amíg nem ismertetik meg velük, hogy milyen jó érzés lesz számukra, hogy a lábaikat is kényeztetik, addig ellenségként tekintenek az ilyen férfiakra.
2018. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Kinek mi. Manapság divat nőknél az anál, amit épp annyian tartanak fáznak nem és undorítónak,mint a lábfétist.
2018. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Sokkal nagyobb baj az, hogy meg egyutt sem vagytok, de mar fenykepeket ker. Na ez az undorito, nem maga a labfetis.
2018. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Gyűlölöm, ha piszkálják a lábamat, a hideg végigfut a hátamon már attól, ha a bokámat megfogják. Sajnos a világ tele van mindenféle beteggel.
2018. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

A @8-asnál a pont. Szerintem a lábfetisizmussal semmi gond nincs, a fenti fickót viszont a kérdező maga nem érdekelte; erősebb volt a szexuális vágya, mint a szellemi érdeklődése. Ebből az következik, hogy a kapcsolatotok se tartott volna sokáig, ergó nem kár érte.


Ettől függetlenül a lábfetisisztákat önmagában nem kell pocskondiázni. A baj a kérdésben szereplő kreténekkel van, akik az egész szexualitást erre fűzik fel. A normális lábfetisiszták kb. a női mellek vagy női fenék iránt olthatatlan vágyat érző (és egyébként a férfi társadalom nagyját kitevő) tömeghez hasonló, teljesen normális szexuális kultúrával rendelkező férfiak. Mert amúgy kérdezem én: miért gond az, hogy ha előjáték közben végigcsókolják - az amúgy tiszta - lábat? Vagy ha előjáték közben a nő nem a kezével, hanem a lábával kényezteti a másikat? Vagy ha a szex közben a férfi mondjuk bekapja a nő lábujjait? Ez a szexuális élet színesítését szolgálja és hagyományos formában és mértékben egy teljesen normális fétis.

2018. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!