Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés mikor először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés mikor először ráébredsz életedben, hogy veled sosem fognak olyan szépen bánni az emberek, mint azzal aki gazdag, szép, népszerű?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nincsenek érzéseim.
2017. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Leszarom.Face to face előbb utóbb.:)
2017. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Csatlakozom az elsőhöz. Én antiszoc vagyok.
2017. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekel, élem a saját életem.
2017. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Olyan embert nem szeretnék megismerni aki ez alapján viszonyul másokhoz, csak a jó külső és a pénz dominál.
2017. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért mert gazdag szép, nem biztos hogy szépen bánnak vele... lehet, hogy épp a férje telibecsalja, alázza stb..

Viszont az is lehet hogy szegény vagy és átlagos, de otthon a férjed megbecsül és a tenyerén hordoz stb...

2017. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sok haverja baràtja van de nem minősêgileg .:)Àlbarátok csak mert gaudag és szêp vagy.
2017. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
gazdag*
2017. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Tudod milyen érzés, amikor szépen bánnak veled?


Mikor azt hallod vissza, hogy a főnököd miatt vagy csinos minden nap, kifekszed a béred. Amikor otthon a "párod" csak egy lyuknak lát. Barátkoznál, de nettó rosszindulatba ütközöl... kössz.

És élni sincs kedved, de naponta felkelsz, és csak bízol benne, hogy aznap kevésbé lesz szar, pusztán azért mert szép és sikeres vagy.

2017. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen érzés.

Te határozod meg általában, hogyan bánhatnak veled. Így az utolsót sem tudom sajnálni.


Ez mind komplexus, amiről írtok.

A másik nálam szeméyleskedni is hiába próbál, rólam leperegnek. Ez nem a szépségem miatt van.

A szépeknek meg vanank irigyei, a nők elég g*cik tudnak lenni, ha valaki szebb és csípi a csőrét, hogy mással többet foglalkozak. ;) Emiatt is lehetne hisztizni.


De voltam én az osztály legrondább nője is, szóval láttam minkét odlalt.

Úgyhogy bátran elmondhatom, hoyg amiről te és az utolsó ír, szimpla komplexus.

Én helyén tudom kezelni az embereket, és sem lyuknak, sem láthatatlannak nem vesznek. Állj ki magadért, ha valami nem tetszik.

26N

2017. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!