Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim! Ti is rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Ti is rosszul vagytok a mostanában népszerű lábfétises férfiaktól?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy férfivel, minden rendben volt, aztán egy idő után kibukott, hogy ő imádja a lábakat, küldjek képeket a talpamról stb... hosszan ecsetelte az illatát, hogy milyen egy szép talp, mit csinálna velem.

Ezen az oldalon is csomó ilyet látok.

Számomra ez kiábrándító és undorító egyben. Ti hogy vagytok ezzel a mániával? Hogy lehet lekoptatni egy ilyen embert úgy, hogy meg is értse, hogy ez undorító?


2018. nov. 4. 16:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10: ne kapdossák be a lábam. Ez nem színesít, hanem undorít.
2018. nov. 4. 20:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Téged undorít, mást meg felizgat. Nagy kaland.
2018. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
@11: Egyrészt elfogadom, amit mondasz, másrészt annyit azért hozzátennék, hogy ha egy olyan férfi tenné, akihez vonzódsz, pláne akihez érzelmileg kötődsz, akkor jó eséllyel nem lennél ilyen merev.
2018. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
végre nem az anál és egyéb társai a téma...
2018. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%
számomra egyből szánalmas lesz az a férfi, akinek ilyesmi gyíkjai vannak és nem képes normál emberként funkcionálni. offolnám, mondjuk én nem vagyok kedves.
2018. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!