Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy 16 éves csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy 16 éves csaj 3 hónapos kapcsolat után sem hajlandó csókolózni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 13:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem,ez semmi képen nem normális!


Az én volt barátnőm sem mert csókolózni, de simán rá tudtam venni! De ő legalább adott szájrapuszit minden féle kérés és ilyesmi nélkül.


AMúgy amiben te vagy, az az én szememben nem kapcsolat, mert én az első közös csóktól számítom a kapcsolat kezdetét.

2010. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
persze manapság a sex kit izgat lazán bárkivel de a csókolózás az komoly dolog nemlehet akárkivel xd
2010. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szex csók nélkül??:S

Na az úgy izgis lehet

2010. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Izgis, csak nem túl belsőséges... :D
2010. jún. 25. 13:44
 15/23 anonim ***** válasza:
hát tudod van az a mondás..pusziból csók lesz, csókból csókolózás, csókolózásból ölelés, ölelésből simogatás, simogatsból pedig szeretkezés....sztem ez a dolgok menete :D XD
2010. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Normál esetben azt mondanám 3 hónap után nincs sex, de elötte azért legyen már csók. Stb. Szerintem ennél a csajnál a csók valami tabu, látott halott valamit amitől elrettent.. de a sextől meg nem. :S:S.. ÉRDEKES XD...


Ez az eset kb olyan mikor 15 évesen elveszti a szüzességét, és nem a szerelmével hanem egy big dick es gang bang-ben :D

2010. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

huh iet még nem halotam sose o_O

am nem normális mivel ált ha már járnak az emberek akor elsönap csokoloznak, söt ált még azelött mielöt elkezdenének járni:D érdekes lány lehetett

2010. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
huh.:D ez nagy.. lehet hogy nem szeret csókolózni vagy büdös a szád.xD nemtudom. de szex.csók nélkül? :o nembírnám ki:D
2010. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát ez nem éppen normális.
2010. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak simán gusztustalannak tartja hogy más szájában turkáljon..de az is lehet hogy nem is szerelmes igazán.
2010. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!