Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Át lehet így verni pénzéhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át lehet így verni pénzéhes nőket?

Figyelt kérdés

Van egy milliárdos rokonom, a felső ezer tagja.

Luxus villa, luxus kocsi alap. Egyszer mondta hogy ha gondolom kölcsön ad egy luxus kocsit és egy luxus villát egy éjszakára. Gondoltam így szerzek valami pénzéhes nőt és talán ha látja az ál anyagi helyzetemet, akkor egy éjszakára sikerülhet egy ilyen nőt lefektetni


2018. nov. 6. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Csak nem Endre bá'?
2018. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Az kicsoda?
2018. nov. 6. 09:53
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg Lőrinc?
2018. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi lesz másnap, hamupipőke?
2018. nov. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Jó kérdés, luxus kocsival járok én is. Megnézik mindenhol a nők. Azaz inkább egyedi :) Nem mindennap látni ilyen kocsit lehet azért.

Meg egyébként nem próbáltam kocsival csajozni, de szerintem simán menne.

2018. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Ennél sokkal egyszerűbb, ha egy jobb prostinak kifizeted a szokásos tarifát. Biztos ad kölcsön annyit a kedves rokon.


Ha nem tudsz nőt felszedni, akkor pénzzel se fog menni. Odalépsz a nőhöz, izzadsz, mekegsz mint egy kecske. Kiröhög és elhajt, mielőtt annyit mondanál, hogy luxus villa. 😄

2018. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És mindeközben saját magad is jól átvágod.
2018. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Erről csak egy vicces történet jutott eszembe.

Haver elég félénk volt. Ő is kitalálta, hogy jó kocsival könnyű csajozni. Kölcsönkérte a bátyja autóját. Aztán lement a diszkóba, ahol látványosan pakolászta a slusszkulcsot, hogy majd a csajok ettől rámozdulnak.

Hajnal kettőkor tért magához jó pàr kilométerre, és se kulcs, se kocsi.

2018. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké, van bárki ezen az oldalon, akinek van gerince, és nem teljesen üres emberileg?
2018. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
#9 aki emberileg rendbe van az már rég lelèpet erről az oldalról.
2018. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!