Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz attól egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz attól egy nő "pénzéhes r. ingyó", hogy ugyanolyan keresetet vár el, amit ő is nyújtani tud cserébe egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés, amire őszintén leírtam a véleményem, hogy azt várom el, amit én is nyújtani tudok (tehát nem az illető pénzén akarok elmenni ide-oda, hanem azt szeretném, ha a kapcsolatban mindketten megengedhetnénk magunknak olyan dolgokat, amikre vágyunk).

Erre olyan leveleket kaptam kedves férfitársainktól, hogy pénzéhes ringyó vagyok.

Kérdem én, miért vagyok pénzéhes ringyó, ha ugyanazt várom el a páromtól, amit én is nyújtani tudok?

Ha egy sportos srác sportos lányt keres, mert csinos külsejű barátnőt szeretne, ha ő is odafigyel az alakjára, az miért van teljesen rendben, ez meg akkor miért nincs? Ja, mert nő vagyok és kuss a nevem, konyhában a helyem? :DD


2017. máj. 6. 10:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem figyelted még meg, hogy a ringyó gold digger itt onnan kezdődik, hogy "meg kellett hívnom egy italra, és nem jó neki a meki (amit felezünk!) mint étterem!"? :D Ne az itt síró egyedeket vedd figyelembe :).
2017. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De tényleg, azok, akik ilyen ringyózó leveleket küldenek, a valaki már ugyanannyit merészel elvárni, azok mit éreznek ilyenkor?
2017. máj. 6. 11:08
 3/27 anonim ***** válasza:
18%
Mikor értitek már meg, hogy a szerelem nem szabályrendszer alapján működik? Ha így gondolkozunk, hogy "ugyanazt várom el, amit én is adni tudok", akkor annak már semmi köze a szerelemhez, ellenben egy matematikai egyenlethez annál több:)
2017. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
3.: persze, nem lehet mindent centire kiszámolni, de szerintem nem működik egy olyan kapcsolat, ahol az egyik szeretne elmenni színházba, kikapcsolódni, moziba, étterembe (természetesen a saját pénzén és nem a másikén), a másik pedig kiflit eszik párizsival és semmire nem akar költeni, mert nem engedheti meg magának. Ez nem fenntartható kapcsolat. Mindkettőnek rossz.
2017. máj. 6. 11:16
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem azért, mert hiába keres a másik ugyan annyit, akkor sincs közös kassza és megy a forintbaxás. Akkor is megy a rinyálás, ha a kevesebbet kereső egy fillérrel sem vár többet a másiktól csak ugyan annyit amit ő is nyújtani tud. Ilyenkor az van, hogy de jajj balira kéne menni évente négyszer, de egyedül nem akarok menni, az a csóró tróger meg nem tudja kifizetni a részét. Mehetnénk hévízre is, az mindkettőnknek beleférne de nekem bali kell, mert nekem bali JÁR! Hajj de utálom a csóró trógereket ezért....ki is írom gyk-ra, hogy megnyugodjon a lelkem.

30/f

2017. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

5.: miért ne lehetne közös kassza? Egyébként én azt kifejezetten támogatom. De akkor meg már megint az van, hogy az egyik kétszer annyit tesz a közösbe, mint a másik. Ez nem forintbacás, egyszerűen hasonlót várok el, mint amit én nyújtok.

Az lenne a probléma, ha többet várnék el.

2017. máj. 6. 11:41
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódd ezt túl, a való életben nem úgy gondolkodnak az emberek, mint itt a gyakorin.

A való életben senki nem fog leringyózni, mert a férjed annyit keres, mint te.

Sőt, a való életben le fognak hülyézni és félteni fognak ha leállsz egy 8 általánost végzett segédmunkással. Lehet akármilyen szeretetre méltó az a férfi, senki nem lesz nyugodt amíg vele vagy.

Gondold már el kik írhattak neked ilyen leveleket :D hát biztos nem a 2 diplomások :D

2017. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én ezért nem gondolok senkit pénzéhes r.ingyónak, nincs bajom azzal,ha egy bizonyos egzisztenciával rendelkező nő hasonló vagy azonos anyagi helyzettel rendelkező társat keres, viszont az nem mindegy,hogy milyen módon utasítja el a nála szegényebb jelentkezőket. Ami általában kiveri a biztosítékot,hogy a teszem azt bolti eladó Marikának is olyan férfi kellene aki hazavisz nettó 400-500 ezret.
2017. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8.: sosem voltam bunkó paraszt, sem megalázó, mindig igyekszem normális, de őszinte lenni. És nem várok el többet, mint amire én képes vagyok. Szerintem ez korrekt.
2017. máj. 6. 11:46
 10/27 anonim ***** válasza:
44%

Azért önmagában az, hogy ki mennyit keres nem jelent semmit.

Mondok néhány példát.


1.

Van 2 ember, hasonló lakásban/házban élnek, hasonló autójuk van, stb. Az egyik keres nettó 200-at, a másik 300-at. Az egyik a saját tulajdonában lakik, az autóját is kifizette, a másik meg hitelre vette mind a kettőt és a törlesztőkre fizet mondjuk 150-et havonta. Az elsőnek 200 marad a megélhetésre, a másodiknak 150, pedig ő jobban keres.


2.

Van 2 ember, ugyan annyit keresnek, hasonló körülmények között élnek, hasonló korúak, stb. Az első elkölt havonta 30 ezret valami tök értelmetlen dologra (dohányzik, iszik, költséges hobbija van, stb.), a másik a 30 ezret félreteszi és mondjuk ez megy már 10 éve. Az elsőnek semmilyen megtakarítása nincs, hónapról hónapra él, a másodiknak meg van alaphangon 3,6 millió Ft-ja.


3.

Emberünknek jól fizető állása volt, de utálta a munkáját. Az évek alatt sikerült összegyűjtenie egy házra valót, szépen be is rendezte, autót is vett, maradt egy kis megtakarítása is és úgy dönt, hogy inkább olyan munkát végez, amit szeret, ezért vált. Boldogabb, kiegyensúlyozottabb az alacsonyabb fizetés ellenére is és élvezi az életet.


Szóval elég nagy butaság csak azt nézni, hogy kinek mekkora a jövedelme, sokkal fontosabb, hogy hogyan él.

2017. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!