Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tapasztalom azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapasztalom azt hogy egyre több férfi nem ismeri el a hibáit, átlépi a határokat s a felháborodás joga az övé?

Figyelt kérdés

Ha egy kapcsolatnak szakítás vagy válás a vége , miért hárítanak mindent egyből a nőre?

2 hónapja ért véget a 3 éves kapcsolatom me r t a vége felé az exem teljesen kifordult magából. Tinderezett, az érzéseimet telibe sz@rta , buzgón kereste kolléganői társaságát. Majdnem elveszítetem a munkahelyem rajtam kívülálló okok végett (a cég megléte bizonytalan volt) s a válaszként az ő munkahelyi problémáiról kezdett siránkozni. A sokadik volt ez , mintha az ő problémája előkellőbb helyet foglalt volna el. Meguntam és szakítottunk utána persze én lettem a hibás s a hülye liba. (finoman kifejezve nem sorolom a szaftos magyaros melléknevet)

Ha végigolvasom a kérdéseket felnőtt párkapcsolatoknál csomó férfi panaszkodik akinek állítása szerint semmi hibája nincs mégse talál senkit, közben az önbizalmuk az eget veri. Miután dobva vannak jön a sablonos kérdés : miért nincsenek komoly nők? Azért nem mert nekik valamit fel kell mutatni s elvárásaik vannak. Nem általánosítás de a férfiaknak kezd elmenni az eszük...

26/N



2018. nov. 6. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon sok pasi azt hiszi, hogy ő a nagybetűs ISTEN! Az egekben van az egójuk, azt hiszik, hogy ők hibátlanok, soha nem hibáznak és halhatatlanok.

Aztán, ha valaki elmondja nekik, hogy hoppá, bocsi, de ez nem így van, az egójuk sértve van, és máris hárítják a felelősséget.

Az ilyenek az oltári nagy csecsemők.

2018. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Majd elmulik beloled a sertettseg.
2018. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Attól, hogy te csalódtál 1db férfiben, még nem jelenti, hogy az összes ilyen.
2018. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező, ugyanezt csinálod, az exed hibáit sorolod de arról bezzeg hallgatsz, hogy te mit csinálhattál volna jobban a kapcsolat alatt. Nem a srácot akarom védeni, nem is ismerem, csak nézz néha tükörbe.


23N

2018. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

3-masnak igaza van.


Mindenki mindig úgy beszél itt is és a világban is, mintha az összes élő embert ismerné.


Attól mert valaki félreismer vagy csalódik 3-4 nőben férfiban, az nem jelenti azt, hogy mind ilyen.


Ez a faszi retardált kretén volt ennyi.

2018. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlókat tapasztalok, bár még fiatalabb vagyok. Ezeket nem is elvárásnak nevezném, mert valamilyen szinten természetesnek kellene lenniük egy férfiban és persze nőben is.

Az ember először mindig a másik hibáját veszi észre, egyfajta védekezés és megnyugtatás ez. Viszont mint majdnem mindenhez, egy párkapcsolathoz is 2 emberre van szükség és ha vége van, mindkét fél tehet róla. Lehet nem egyforma szinten, de mindketten hibásak. Más kérdés ki az aki elismeri ezt és véletlenül még sajnálja is a dolgokat.

Amúgy meg azt szokták mondani az emberek jó dolgukban nem tudják mit csináljanak:)

2018. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk ezt elég vicces olvasni, mert személyes tapasztalatom szerint az a fél szokott hárítani aki kezdeményezi a szakítást és azzal a lendülettel próbálja ennek a felelősségét a másik nyakába varrni. Biztosan sok férfi csinálja ezt, de igazán a nők a nagy mesterei ennek. Ilyenkor felsorolják milyen közös jövőt álmodtak meg együtt és mi nem valósult meg belőle és szépen lassan áldozatként tüntetik fel magukat akinek nem volt más lehetősége mint szakítani, az egész szakítást eltolják a nosztalgiázás irányába.

A férfiak viszont akkor szoktak szakítani ha már egészen máson jár az eszük és végezetül még belerúgnak egyet a volt partnerükbe, nehogy ők jöjjenek ki rosszabbul a szakításból.

Szerintem az a helyes hozzáállás, ha a szakító fél veszi a fáradságot és beszél néhány szót az érzéseiről, nem hibáztatja a másik felet csak elköszön és kész. Sajnos nagyon ritkán sikerül méltóságban és tisztelettel elköszönni, az emberek felégetik a maguk mögött múltjukat és nem néznek vissza.

2018. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aki menekülni akar egy kapcsolatból,az többnyire a másikra mutogat,hogy mert te...mert te három lèpèssel előrèbb jártál...mert te beteg vagy....mert te erőszakos vagy...mert neked semmi közöd hozzá,mit csinálok,èn csak dugtalak ám x ideig!Ha nem esett volna le esetleg...


Ismerem a lemezt.Ilyenkor fel kell tenni egy másikat.Telibe sz...rni az egèszet,ès úgy boldognak lenni,hogy lássa,ő sem pótolhatatlan.

2018. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
De fos vagy.
2018. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem a sértettség beszél belölem mert azért soroltam fel miket csinált , értsétek miről beszélek s ne mondhassák hogy alaptalanul beszélek. Írtam hogy nem általánosítás , szval nem az összesre értettem. Az ilyenek mellé hasonló nőket kéne rakni vajon hogy reagálnának? Nem kell senkit védeni
2018. nov. 6. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!