Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én lennék a felszínes? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a felszínes? Miért ők nem azok :D? Vagy nekik szabad a külsőt nézni nekem meg nem?

Figyelt kérdés
Mostanába folyamatosan megtalálnak vadidegen férfiak akik hozzáteszem nem előnyös külsővel rendelkeznek és írkálnak messengeren. A szőveg mindig sablon duma "láttam a képeidet és annyira gyönyörű vagy elállt a lélegzetem meg akarlak ismerni." Tisztázzuk nincsennek olyan elvárásaim hogy a másik fél a címlapról jöjjön ki de valamilyen szinten azért fontosnak találom hogy vonzódjak hozzá a másik meg hogy herótom van az olyan emberektől akik így ismeretlenűl írnak nekem mert mindig az az érzésem hogy ezt szinte minden csajnál megpróbálja és valamelyiknél csak bejön. Na de a kérdés miért vannak felháborodva mikor én semmi sértő komment nélkül válaszolom azt hogy bocsi nem vagy az esetem. Nem egyszer támadtak már rám emiatt hol ott ők se a lelkem szépsége miatt írtak rám.

2016. szept. 30. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ne keress logikat az ilyen ferfiakban.
2016. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell foglalkozni az ilyen felszínes emberekkel.
2016. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Aki azzal kezdi a beszélgetést, hogy húú te vagy a leggyönyörűbb nő ebben a galaxisban, az már leírta magát. Oda dobódott eléd egy rajongó módjára, ismeretlenül. Láthatóan őket elég könnyű lenyűgözni már egy pár képpel is. Gondolom van köztük olyan is, aki feleségül venne, mert jók a melleid.

Egyébként minek írtad ki ezt a kérdést? Boldogsághormon szabadult fel benned ennek hatására, hogy le tudtad írni ismeretleneknek?

2016. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Éljen soká a Femilícia, a Feminista Felszabadító Front és a Kétfarkú Kutyapárt! Meg persze az Uber! Vivát vivát!
2016. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Hú, itt történt velem a gyakorin pont az alábbi eset: válaszoltam egy kérdésre, azt hiszem, valami olyasmi volt, hogy mennyire vagy elégedett magaddal. Leírtam, hogy összességében elégedett vagyok, amin nem lehet változtatni, az meg egyáltalán nem frusztrál. Na, jött is a privát üzenet egy pasitól, hogy ő meg akarna ismerni engem, de előtte írjam már meg neki, hogy hány centi vagyok és hány kiló és mekkora a mellem.

Nem mintha bármit is akarnék egy ilyen alaktól, de nem bírtam ki trollkodás nélkül, így megírtam a kért paramétereket és vissza is kérdeztem, hogy na, és te hány centi vagy és ki vagy gyúrva és mekkora a f.rkad.

Ezután lehülyepi.....tt és elküldött a fa..ba. :D


Másik sztori: a barátom group chatel a barátaival (csak férfiak vannak a beszélgetésben) és el szokta mesélni, milyen témák vannak. Nos, hogy az ideillőt említsem, az elhízott, apukatestű tunya haverjai a fitness modellekre csorgatják a nyálukat, de persze kemény szűrők vannak: milyen a melle, a dereka, a f.neke a hölgynek stb. stb.


Szóval igen, sok férfi támaszt irreális igényeket a nőkkel szemben ahhoz képest, hogy ő maga hogy néz ki, vagy mit tesz magáért. Itt a gyakorin is sokszor olvasni olyan kérdéseket, hogy "lehet-e szép barátnőm, ha én ..." és ide be lehet helyettesíteni a csóró vagyok/kövér vagyok/csúnya vagyok stb. feltételeket. :)

2016. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Bizonyos szinten mindenki nézi a másik külsejét. Nincs ezzel gond. Sokan inkább példát vehetnének a kérdezőtől, elsősoorban azok akik arra sem képesek, hogy leírják "bocs de nem, vagy az esetem". Messzendzsert nem használom erre, no de társkeresőn...
2016. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, én nem láttam rólad fotót, és ha ennek ellenére is ismerkednék?

Próbálkozok, igen, ez így igaz. Nem ezt tanácsoljátok a pasiknak egész véletlenül? Hogy próbálkozzon, keressen, ne a gép előtt siránkozzon? Most akkor ezekszerint mégse próbálkozzanak, keressenek? Lehet hogy csak én vagyok nagyon hülye (sőt!) de komolyan nem értem...

2016. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!