Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti mennyire engeditek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mennyire engeditek a párotoknak hogy költsön rátok?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi, hogy minden nő pénzéhes stb...
2018. nov. 7. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hasznos ami vesz és van neki hely akkor ok. pl edények, konyhai vagy lakáscuccok. A 60 ezer fölötti tételeket mindig megbeszéljük. Bár ezek a dolgok is inkább közösek hiszen a lakás részei.

Amit csak kizárólag nekem vesz az általában virág, táblacsoki, cserepes fűszernövény ilyesmik.


Megegyeztünk, hogy ékszerek, csajos cuccok, ruhák, cipők, tisztálkodó és illatszereket ne vegyen. Én tudom mit akarok és mennyiért.


Szóval nagyobb dolgok elve közösek, kisebb apróságok max 4-5000 ft havonta, de akkor minden héten vett valamit. Kimondottan nőcis dolgokat meg nem szeretném ha venne, az mindig saját pénzből megy.

Gyakorlatias nő vagyok, így nekem a háztartásba szükséges cuccok mindig jól jönnek és örülök neki, ellenben az az övé is hiszen közös a kecó.

2018. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Rosszul érzem magamat, ha költ rám.

Nem arról van szó, hogy nem fogadom el, ha vesz nekem egy csokit, csak nem szeretem, ha miattam költenek pénzt.

Mindig mondom neki, hogy köszönöm de nem kellett volna...


Jobban érzem magam, ha a saját pénzemből van amit szeretnék.


Aki szerint mindenki nő pénzéhes, üzenem nekik, hogy nem pénzéhes nőkre kéne vágyni!

2018. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem nő vagyok, de azzal aki nem engedné, nem fogadná el szivesen az ajándékot, nem sokáig lennénk együtt.

Nem öltözetre értem, mert azt vegyen a saját izlése szerint.

Olyanokra gondolok, láttam nagyon nézeget egy jó minőségű konyhai robotgépet. Meg kapta és örült neki.

Vagy például tavasszal megtudtam, többször nézegetett egy lánc, karkötő kombót. Tudom, szereti as virágot, igy havonta kap 1-3 cseréppel. Nem fogadná szivesen, örömmel, akkor bizonytalan lennék, szeret egyáltalán? Én is örülök, ha kapok tőle valamit és itt nem a forintos értékekről szól a dolog. Arról, gondolunk egymásra, örömöt akarunk szerezni egymásnak. Pontosan azért, mert szeretjük egymást, össze tartozunk.

2018. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi már együtt élünk, és ezért elég egybemosódtak a kiadások. Kis meglepiket szoktunk venni. Pl múltkor kapott egy új kulacsot, amire vágyott egy ideje, ő meg vett nekem egy tészta szűrőt, mert panaszkodtam, hogy vacak a régi. Ilyenek szoktak lenni.
2018. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Én semennyire vagy csak a legminimálisabb szinten. Én kellemetlenül érzem magam a nagyértékű ajándékoktól, most oké, ha vesz egy tábla csokit vagy egy csokort virágot rendben van, de az aranyékszerektől vagy kocsitól vagy bármilyen nagyobb értékű tárgytól nekem az a benyomásom, hogy megakar venni, pedig ha szeretem az illetőt akkor nincs szükség erre. Szóval, nem igazán engedem, hogy költsön rám. Bár a párom eleinte próbálkozott a fentiekkel, tisztáztam vele ezt a helyzetet és azóta tudja, hogy a kevesebb néha több
2018. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, csak a tisztázás végett, számomra a robotgép, edényszett meg hasonlók nem számítanak az ajándék státuszba, mivel közösen használjuk ezeket, szóval nem értelmezem úgy, hogy ezekkel csak rám költ
2018. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!