Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ezzel ekkora hibát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ezzel ekkora hibát fájdalmat okoztam?

Figyelt kérdés

Felsőoktatásban tanulunk mindketten immár 3 hónapja együtt vagyunk. Este a barátnőmmel beszélgetek, és mondja vannak dolgok, amiket nem mondok ki. Mondom neki, akkor írja meg. Vonzódok-e hozzá? Milyennek találom/látom a testét?

Megírtam, hogy nincsen semmi bajom a testével. Csak az zavar, hogy sokszor szomorúan érzi magát . (értsd. nincs a méretében ruha) Megkaptam a leszólást, mert sértő voltam, nem ezt a választ várta volna. Élőben számtalanszor mondtam neki csinos, vadító... Most puffog, nem úgy beszélget, barátnői is egy utolsó senkinek könyvelnek el...

Hirtelen én arra az egy kérdésre próbáltam válaszolni, tudom tömör voltam, de éjjel volt már szinte...


2018. nov. 7. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ezt inkább a tini rovatba legközelebb.
2018. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem csak én látom akkor így .
2018. nov. 7. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy ez egy éretlen, ostoba hiszti a semmin a részéről. A helyedben megkímálném magam ettől a p%$£-tól, de te tudod.
2018. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, de gyerek még. Hagyd a fenébe.
2018. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak éretlen, hanem egy passzív-agresszív manipulatív idióta. Ha van egy kis eszed akkor nem tepersz érte hanem inkább messziről elkerülöd.
2018. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hülye fejemmel vagy a jó indulatomból adódóan vígasztaltam, mert már elhittem, hogy lehet úgy jött le neki, de őszintén szólva mindig ott volt bennem, hogy vajon tényleg kellene bármit mondanom !? állandóan a jó indulatomra fázok rá... írtam aztán személyesen megbeszéljük. hosszabb távon nincs türelmem erre, meg komolyan néha már elhiszem vétkes vagyok...
2018. nov. 7. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!