Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? Hogyan verhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Hogyan verhetem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok. Egyszer csókoloztam egy férfi ismerősömmel. Meg is nyiltunk kisse egymásnak. Persze ezután nem történt semmi többet.

Viszont nem tudom azóta kiverni a fejemből. Szinte biztos vagyok, hogy ő nem lenne alkalmas számomra kapcsolatra, reálisan látom, mégis vonz, mégis szeretnék testiséget vele (nem külsőleg vonz, hanem valami a személyiségében fogott meg).

Tudom, hogy a barátommal oké a kapcsolatom, és hogy rá kéne koncentrálnom. Próbálom is, de nem megy. A másik férfi a fejemben motoszkál. Rengeteget is álmodok vele, ami szintén nem segít.


Valakinek valamilyen tanácsa? Megőrülök már ettől. :/


2018. nov. 8. 21:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy az eset 1 éve történt, azóta tart.
2018. nov. 8. 21:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a barátodat és farolj a másik sráchoz. Most miért szívatod azt akivel együtt vagy? Nem gondolod, hogy ez nagyon önző dolog tőled, ő meg keres valaki mást, aki nem csalja meg. Nem olyan nehéz, nincs igazam? Ne lopd az idejét.
2018. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tervezem elhagyni, nem tervezem megcsalni. Egyszeri esetről beszélünk (nem védem magam, rosszat tettem, mindegy hogy csak egyszer).

Csak nem értem, miért maradt meg bennem, ha egyszerűen nem hiszem, hogy szeretnék vele párkapcsolatot, akkor sem, ha szinli lennék.

Ezzel kapcsolatban kértem tanácsot, esetleg tapasztalatokat. Illetve tippeket, hogyan lehet valaki kiverni a fejedből. Ez egy fellángolás, de elég erős.

2018. nov. 8. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a tanács, hogy hagyd ott a barátodat.
2018. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy boldog azt mutatja jon a következő meg a kovetkezo végül bárki jo lesz csak érezzél vmit ami hiányzik.. Igen hagyd ott mert nem szereted maximum megszoktad..
2018. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha egyszerre két embert szeretsz válaszd a másodikat mert ha igazán szeretted volna az elsőt nem szerettél volna a másodikba

“Johnny Depp”

2018. nov. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5

elgondolkodtato, amit irtal


koszonom a valaszokat!

2018. nov. 9. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!