Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek riherongynak tart?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek riherongynak tart?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

22/N vagyok. Márciusban majdnem összejöttem egy 26 éves férfival, de végül megijedt,hogy lehet komoly kapcsolata, így békénhagytuk egymást (semmi nem történt köztünk). Azonban rá pár hónapra találkoztunk spontán, buliban vagy máshol mert egy a társaságunk. Mindig elmondta,hogy borzasztóan akar engem és biztos benne,hogy mi még együtt leszünk de még nem érett meg erre az egészre. (Egyébként sosem nyomult, rendes, nagyon sok mindent megbeszélünk a mai napig és sok mindent tudunk egymásról)


Viszont...


Úgy alakult egy esténk,hogy lefeküdtünk.. nem alkohol hatására , spontán találkoztunk egy bárban és végül nála kötöttünk ki.. az aktus végén mondta,hogy hazaszokta küldeni a lányokat de nekem rendesen örül,hogy ott vagyok.. ugy aludtunk úgy bújt mintha együtt lennénk. Kb 2 és fél órát beszélgettünk, lelkiztünk.. reggel is betakart, bujt mint akik egyutt vanna, rendesen meglepte hogy korán megyek és nem engedem hogy hazavigyen.


Nagyon furcsa nekem ezaz egész mert soha nem volt még egyéjszakás kalandom.. egyszer sem. És ezt ő is tudja. Zavart voltam és vagyok is ezért siettem, utána írt de leráztam. Azóta nem beszélünk( masfel hete) valahol jobb igy valahol borzalmasan zavar.. plusz azthiszem teljesen belezugtam. Annyira jol esett az egesz este.


Félek,hogy ezek után már nem tekint rám úgy mint eddig, nem tisztel annyira... tudom,hogy nekem is köszönhető ez, de tapasztalatlanul ks kimerem jelenteni,hogy az egyejszakas kalandoknal nincs ennyi torodes, bujas, reggeli es satöbbi. Vagy tévedek?


Srácok?



2018. nov. 9. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább arra lennék kíváncsi te miért beszélsz így magadról? Riherongy? Szeresd magad, legalább te.
2018. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ne érdekeljen mit gondol rólad. Egyébként a leírtak alapján normális volt veled, nem valószínű hogy a hátad mögött ribizlinek fog emlegetni. Fiatal vagy, jól érezted magad és ennyi, ne rágódj ezen. :)
2018. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Szexkapcsolatnál nem, de barátság extrákkal kapcsolatnál szerintem sokan bevállalják. Bár ha nem dobott ki az este közepén, akkor lehet érez is valamit.
2018. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindegy minek tart? Komolytalan, megbízhatatlan, kerüli az elköteleződést. A három közül nekem egy is elég lenne, hogy onnantól nagy ívben kerüljem. Te keg annyira tartod magad, hogy egy ilyen emberre pazarlod az idődet.
2018. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ah borzalmasan erzem magam azota. Ertektelennek. Foleg?hogy nem keres :/ ez is egy uzenet..

Egyebkent megbeszeltuk,hogy koztunk marad.

2018. nov. 9. 15:41
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
De hülye vagy. Szerelmes beléd, ki is mutatta, neked is tetszik, bele is tudnál szeretni erre mit csinálsz? Lerázod...GRATULÁLOK!
2018. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

De naiv vagy jezusom...


Végig akarja baxni a fiatal éveit, de elég jó nőnek tart, hogy a végén ha már ráunt erre, előrántson és használjon.


Nem riherongynak tart, csak könnyű puncinak.


Én minden egyéjszakásommal így bánok, mert nem vagyok egy tuskó paraszt, főzök nekik kávét, meg minden, amit akarnak. Ettől függetlenül amint kiteszik a lábukat az ajtón, engem se érdekel mi van velük.


Bocs kislány, csak bedőltél a szép szavaknak és többet láttál bele, mint amit ő egyáltalán valaha is mondott.


27F

2018. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Azt mondod,hogy"írt de leráztam azóta nem beszèlünk.Miért ráztad le ha mégis fontos neked?

Eléred a célt és bevágod a durcit ehhez én is csak gratulálni tudok!

2018. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is voltak egyéjszakás kalandjaim, szerencsére egyik csaj sem volt olyan szerencsétlen,”nem tudja mit akar” típus és egyik sem ment el utána, csak mert zavart volt :D


Gáz vagy🤙

2018. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem értelek. Ő is lefeküdt veled. Semmit nem vethet a szemedre.
2018. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!