Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért ítélik el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért ítélik el az olyan nőket akik nem akarnak tartós kapcsolatot, és csak szex kapcsolatot tart fent?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 17:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
Az elítélés, hogy nem akarnak összejönni egy olyan nővel, akin átment a fél város? Nem. Senki nem ítél el, max nem kellesz nekik
2018. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Nekem eszemben sincs elítélni ezért valakit, de úgy gondolom, hogy aki ilyen miatt elítél valakit az irigységből vagy frusztráltságból teszi. Hidd el, hogy semmi gondja nem lenne az adott nővel és eszébe nem jutna az illetőnek ítélkezni, ha vele tartana fent tartós szexkapcsolatot.
2018. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem furcsa egy kicsit, férfiaknál is, de az ő élete.
2018. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
A szexkapcsolatot nem ítélem, el ha monogám jellegű és tartós, nem hetente váltogatja a partnerét.
2018. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Persze én se arra gondoltam, hogy minden bukin más bacca meg.

De ha egy valakivel van és csak arra kellenek egymásnaj az szerintem tök nem gáz.

2018. okt. 17. 17:43
 6/26 anonim ***** válasza:
15%
Nem ítélem el, ha velem akar szexkapcsolatba bonyolódni... :)
2018. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ja monogám szexkapcsolat? Az nem fura :D Azt hittem ilyen ágról-ágra szállós.
2018. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Emiatt azok ítélnek el, akik szexisták-hímsoviniszták(ha már valakit el akar ezért ítélni, akkor a férfiakat is itélje el, ne csak a nőket), vagy még egy régi korban maradtak, amikor kinézték ezért a nőket. Mai társadalomban már elvileg senki nem ítél el senkit azért, mert úgy él, ahogy akar, amíg ezzel másoknak nem árt. Ezt jelenti a szabadság, egyenlőség. Azért írtam, hogy “elvileg”, mert Magyarország csak elvieg európai ország, valójában sokmindenben le vagyunk maradva tőlük, sajnos ebben is :D
2018. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
Nem ítélem el, de nagy ívben kerülöm az erkölcs terén pehelysúlyú nőket.
2018. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

8#

Sajnos tényleg még mindig nagyon sokan elitélik.

Pedig ahogy írtad, amíg mind a két félnek jó addig szerintem semmi rossz nincs benne.

2018. okt. 17. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!