Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ismerkedtetek már ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkedtetek már ezen az oldalon? Mennyire lehet? Összeségében véve az ide járó nők vagy férfiak normálisabbak szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 9. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Elég naiv vagy, ha azt hiszed itt normálisabbak az emberek :D


Én onnan tudom, hogy szét vagyok esve, ha ide jövök :DDD

2018. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Nem sült el jól. Komolytalan emberekbe botlottam. ☹️
2018. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem akartam, de mindig ismerkednek velem. Általában azzal, hogy "Milyen a puncid?"
2018. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Az ide járó emberek többsége nem normális. Én sem vagyok az. Az illető neme egyébként nem releváns ebből a szempontból.
2018. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Erre csak biszexek tudnak releváns választ adni.
2018. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2 te nő vagy?

4 szerintem te elég normális vagy

5 ez igaz :-)

2018. nov. 9. 18:31
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Egy nő sem ír vissza
2018. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Itt is emberek vannak ugyanúgy mint mindenhol.


Nem tudhatod, hogy akivel személyesen találkozol akár napi szinten vagy beszélsz vagy elmész mellette és normálisnak kedvesnek tűnik, nem jár fel ugyanúgy erre az oldalra...

Csak itt másabb másképp beszél....


A munkahelyeden a mindennapokban nem viselkedhetsz és nem beszélhetsz úgy az emberekkel ahogy itt, nem rinyálhatsz , hogy neked milyen szar az életed és nincs senkid, vagy megcsaltak ésatöbbi....mert ezt nem teszik közhírré az emberek.

Rossz fényt vetne mindenkire.


Ugyanannyi hülye van itt is mint az életben. Csak kint nem hallod őket, itt viszont igen.

2018. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Vannak normálisak itt is, mint ahogy máshol is hülyék. :)
2018. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok.
2018. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!