Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyesen gondolkodom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen gondolkodom?

Figyelt kérdés
Én nem azt állítom, hogy jó egyedül lenni, de nem vagyok megalkuvó, nem megyek bele egy középszar kapcsolatba, amikor egyedül is lehet normális életet élni. Aki erre nem képes, az kapcsolatfüggő és csak sajnálni tudom, amiért egyedül értéktelennek érzi magát.
2018. nov. 10. 18:22
 1/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
47%
Jól gondolkodsz nemtől függetlenül. Sokan úgy képesek összejönni, hogy előtte dugtak egyszer-kétszer egy jót, miközben abba bele se gondolnak, hogy már csak a személyiségükből fakadóan sem tudnának hosszabb távon elköteleződni egymás mellett, de mégis összejönnek, ha csak néhány hónapra is.
2018. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem jönnek össze olyannal akivel nem dugnak?
2018. nov. 10. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom helyes vagy helytelen, mert ezek a dolgok embertől függenek. Aki kapcsolatfüggő az így járt. Előbb vagy utóbb talán rajon hogy ez nem egy jó tulajdonság. Egyébként én is inkabb vagyok egyedül, de nem megyek bele olyan kapcsolatba, amirol tudom az első pillanatban, hogy nem lesz jó.
2018. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!