Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek helyesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek helyesen?

Figyelt kérdés

Párom ma itthon volt én dolgozni voltam. Jött egy villanyszerelő villanyórát cserélni, nekem beugrott hogy ki kellene húzni a tévét, számítógépet a konnektorból.


Páromat felhívtam, megkértem húzza ki a tévét meg a számítógépet.

A kérdése volt hogy hogyan ??


Erre válaszoltam hogy hát van a falon egy négyzet ami fehér. a közepében van egy fekete valami és kilóg abból valami. Na azt a feketét húzd magad felé.


Erre hallom hogy elkezd sírni, hogy de kőbunkó voltam és hülyének nézem.


Szakértők jelentkezését várom azügyben,hogy elmeséljék hogyan kell egy nőt HELYESEN megkérni hogy húzza ki már a dugót a konnektorból ?


2018. szept. 5. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell ilyen egysejtű IQ-bajnokkal összejönni. Ilyen egyszerű.

A popóját ki tudja törölni egyedül?

2018. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kész :D Engem komolyan érdekelne, hogy hogyan jutottatok el az összeköltözésig, ha egy ilyen apró dologból sírásig fajuló veszekedés van :D
2018. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Kérdezd már meg tőle, hogy kellett volna kérdezned, mert ez engem is érdekel :D

32/f

2018. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nejem 10éve vezet. Felhív hogy nem indul a kocsi. Mondom adjál neki indítózás közben gázfröccsöt! "Melyikkel a középsővel?"

Másik "Nem indul a kocsi!" Jó értem de mit csinál? "Hát nem indul!" Jó baz+ de forgatja vagy se kép se hang?! "Hát....nem indul." JÓL VAN F@$ZOMBA MINDJÁR OTT VAGYOK. Odamegyek erre szét van kapva a kocsi belseje, letörve a kormányborítás, vezetékek össze-vissza...ba$zod nem látod hogy el akarták lopni csak nem sikerült?? "Jaa hát furcsa volt hogy nem így szokott kinézni..." és még sorolhatnám :)

2018. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kalap Úr, az autót ne is említsed..

Az utolsó kuplung cserét (80e km volt a kocsiban) 24 óra alatt amortizálta le.. csupán elfelejtette levenni a kuplungról a lábát, de kicsit felengedte, így nem 4000nél tiltott hanem 7200nál ledadogott, de meredel emelkedőn volt és ott úgy tartotta a kocsit kuplunggal.


fel is hívott hogy rosszul! dolgozott a szerelő aki 150e ft ért gyári uj kuplungot tett a kocsiba mert már tönkrement és nem lát a füsttől.

3 hét mulva még a lakás átszaglott a garázson át olyan rohadt büdös volt a kocsi.

Gyakorlatilag 20km-t ment vele ő amikor szénné égett a kuplungtárcsa.. újra..


az automata váltó már egy külön történet másik topic, de az is bonyolult..


De ezek műszaki dolgok, akárcsak a konnektor nevezetű igen komplikált készülék.


De továbbra se tudom hogy hogyan KELL helyesen megkérni, annó évekkel ezelőtt volt egy kérdésem hogy hogy kell megkérni hogy ne üljön az autó motorháztetejére, mert ugye én racionális emberként mondtam hogy mert behorpad, erre kaptam az ívet hogy kövérnek gondolom ?

Akkor egy kedves ember innen javasolta hogy annyit kell mondani: "mert nem tesz jót az autónak"


És kipróbáltam, bevált, nem volt kérdés miért árt neki, nem gondolt arra hogy kövér lenne (nem az, egyáltalán), teljesen tökéletes segítséget kaptam.


Sajnos, én amikor beszélek valamiről, akkor arról beszélek amit mondok, a nők nyelvén meg minden mást jelent, ezért is keresek valakit, aki tud nőül :)

2018. szept. 5. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy "Szivem/drágám/bébibogyó ma jönnek villanyórát cserélni, húzd ki légyszi a tévét meg a a számítógépet a konnektorból."

Totál egyértelmű, h ez csak egy szimpla félreértés volt, de legalább lehet rajta lovagolni, h a nejed mekkora egy sértődékeny műszaki analfabéta. Mutatom a szitut "nőül"... otthon vagyok, ergo valszeg Síva istennőt játszom épp; fő a kaja, lejárt a mosás, meleg a vasaló, WC Domestosba áztatva, csöngetett a postás, vár a macskaalomcsere, teregetés, hajtogatás, zoknipárosítás, porszívózás, felmosás, basszus, tiszta retek az ablak, lekénemá'mosniaztis... esstébé. Jön a telefon, hogy "húzzam ki a tévét meg a számítógépet" - honnan/hova/minek? Nem azért, mert hülye vagyok, hanem mert egy nő is értheti szó szerint azt, amit hall; itt pl. egy századmásodpercre (főleg, ha ezerfelé vagyok épp) nekem is az ugrana be, hogy meg kell fognom a tévékészüléket, és kihúzni, wtf??? Kellett volna egy-két másodperc, hogy realizálódjon a dolog, de ő volt olyan "hülye", h rögtön visszakérdezett, te meg vélhetően olyan stílusban, mintha egy három éves értelmi fogyatékoshoz beszélnél, elkezdted magyarázni a fhaszságot - hulla feleslegesen, mert csak annyit kellett volna mondanod, hogy "a konnektorból". Az már más kérdés, hogy én biztos nem bőgném el magam emiatt, max. röhögök egyet magamon meg a szitun, de mondjuk nincs is olyan párom, aki a legkisebb félreértéskor is látványosan hülyének néz.

2018. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!