Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem nem jön össze viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nem jön össze viszont mindenki csak szexelne?

Figyelt kérdés
Ezt nem értem...mindenki csak megdugna, de a szerelem meg nem talál meg. Mielőtt még fikáznátok nem feküdtem le azokkal, akik csak azt akarták.
2018. nov. 11. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
7%

Sajnos olyan, hogy szerelem nincs, ezt jobb is ha elfelejted.


Amik viszont vannak:


1.Ami írtál, hogy "csak szex"


2.Taktikai együttélés-élettársi kapcsolat azonos jellemű emberek közt


3.Lelki társ viszony, erős barátság ahol szex is van (bár nem mindig, lásd idősek), de ha más nem is együtt élnek, egymás legjobb barátai, őket sokan látják harmóniában élőknek, boldogoknak - sokan tévesen "szerelemnek" nevezik, de nem az.


4.Az a tipikus nevetséges "lángolószerelem" ami egy felnagyított nemi vágy, birtoklási-szerzési diadalérzet sokan ezt nevezik "szerelemnek" ami több, mint nevetséges. A hormonok rövid kis előadása ez, amihez a nemiszervek vezényelnek. Nem egy nagy dolog.


De azt a tipikus nyálas-rózsaszín-pillangós-kövérkupiós bohóckodást el kellene felejteni. Olyan sosem létezett. Disney cég és társai terjesztik ezt a hülyeséget, a fogékony gyerekkorban meg sokaknak meg is marad, de egyszer nézd végig valamelyiket realista szemmel és rájössz hogy a ottani "szerelmek" többsége vagy alaptalan, vagy nevetséges

2018. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit nevezel szerelemnek egyaltalan?

Amugy meg aterzem, ugyanezt tapasztalom, megdugni mindegyik megdugna, de, hogy baratno legyek, hogy komolyan randizzunk? AAAA


Szerintem az emberek legnagyobb resze nem is tudja, hogy mi az, hogy szeretni valakit. Egyetertek az 1-el, amit legtobben annak hisznek, az nem az.

Es szerintem a mai fiatalok nem is tanuljak meg, hogy milyen ez, mert a fenekuk ki van nyalva, azonnal akarnak mindent, ha nem ugy tortenik a dolog, ahogy ok akarjak, akkor jonnek a kerdesek "nem irt 2 oraja, mar nem szeret, hagyjam a fenebe?"

2018. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!