Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, akik visszamentetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, akik visszamentetek az exetekhez, miert?

Figyelt kérdés
Sokszor a ferfiak szakitanak a nokkel majd utana 1-2 het/honap utan ujra az ajtoban kopogtattok. Miert? Miert szakitottatok elso helyen es ha kibekultetek valtozott e valami? Illetve miert mentetek vissza egyaltalan?
2018. nov. 12. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért mert a másik punci dobta őket,nincs ló,jó a szamár elven visszasírják magukat.
2018. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Megkergültem. Pánikba estem, hogy életemben csak 1 nő volt. Így szakítottam. Voltak az életemben lányok, kiéltem a vágyaim. Aztán jött az az időszak amikor már nemcsak dugni akartam, hanem társat. Mivel elsőre is egy nagyon kedves, házitündér lányt fogtam ki gondoltam nem lesz nehéz megint kirogni egyet... hát tévedtem. Mindig hiányzott valami. Ha jó volt a szex, akkor nem jöttünk ki. Ha berileg ok volt, az ágyba nem passzoltunk. Akivel mindkettő ok volt, ő közölte neki 1 férfi nem elég és legyen nyílt kapcsolat... ebbe még bele is mentem egy ideig, de hamar szétesett a dolog.

Párkapcsolatra az első párom megtestesítette mindazt amit egy nő adhat. Házias volt, gyakorlatias, szerettem vele szeretkezni, képes volt este sütés készen bekészíteni a saját készítésű péksütijét, hogy nekem legyen a suliba/melóba kajám. Mindent megbeszéltünk, az anyagiaktól a szexig mindent. Törödött velem, gondoskodó természet volt.

Csak mire rájöttem én mit vesztettem és, hogy egy ilyen nő micsoda kincs... mai eszemmel a világ összes puncijáért nem adnám fel!

De ő tovább lépett. Már feleség és édesanya és más gyerekének, más férfinek süti reggel a cipókat, hogy ne legyen éhes...

Ez van

2018. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem találtak jobbat.
2018. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem ez kétszer is megesett.

1.

A pasi nagyon helyes volt. Elég sokat dolgozott, de emellett még focizott is. Nehéz volt vele bármit is leszervezni. Mindig edzése volt, dolgozott...

Aztán egy bő hónap után szakított. Nem tudom igazán mit szerettem benne, de rosszul esett... 3 hét telt el, mikor megint felhívott hogy hiányzom neki...

Egy valamit viszont nem tudott. Az ő edzőjének a lányával egy egyetemre jártam, és jóban is voltunk. Kiderültek dolgok, hogy mikor azt mondta h edzése van akkor tuti h nem volt...

Azért így visszagondolva látszott hogy nem is foglalkozott velem igazán. Másii nő is volt a dologban.


2.

Egy bő évvel később történt. Megismertem egy nagyon rendes férfit. Kedves volt, figyelmes (kinyitotta mindig az ajtót...)

Látszott rajta, hogy fontos vagyok neki. Mindig ő hozta fel az új találkozás lehetőségét...

Ő is kb 1 hónap után szakított. Ez is nagyon rosszul esett,mert közben én is nagyon megszerettem, de az tény, hogy ő sokkal jobban engem. Magam alatt voltam sokáig. Kb 2-3 héttel később összefutottam vele. Jó volt látni. Ő is mondta h hiányoztam neki nagyon. Beültünk kávézni és vagy 3 órát beszélgettünk. Kiderült hogy azért szakított, mert nem érezte rajtam a viszonzást az irányába. Megbeszéltük hogy nekem több idő kellett hogy kialakuljon, de kialakult és éppp akkor dobott...

Ennek kicsivel több mint 2 éve. 1 éve együtt is lakunk. 😄


Vannak kivételek, de szerintem a legtöbb esetben másik nő van a dologban.

2018. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!