Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti visszamennétek az exetekhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszamennétek az exetekhez?

Figyelt kérdés
Vőlegényem pár hónapja jegyzett el és feltűnt az exe. Nem tudom, hogy ő kereste e fel vagy a véletlen műve. Párszor láttam őket beszélgetni ennyi, nem gondolok semmi rosszra. Ti milyen esetbe mennétek vissza az exetekhez illetve megbántátok e , hogy vége lett?
2017. nov. 3. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván okkal jegyzett el. Mennyire stabil a kapcsolatotok?
2017. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha már eljegyeztem valakit, nem mennék vissza az exhez, hiszen azért jegyeztem el... Egyébként én is néha van hogy beszélgetek exeimmel, de nem azért mert hiányoznának, hanem mert nem vagyok bunkó, és sosem volt olyan csúnya összeveszős elválásom senkivel se.


De egyébként megértem hogy téged zavar. Abban a lányban ne is bízz meg (nincs rá okod hogy megbízz benne!), a vőlegényedben kell hogy megbízz!

2017. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

A menyasszonya vagy. Gondolom, nem azért jegyzett el, mert nem szeret.


Ha bízol benne, és tudod, hogy szeret, félnivalód nincs. Ha viszont parázol ezen, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy az eljegyzés korai volt, ezért az esküvővel még várjatok!


A fő kérdésre válaszolva: nem tudom. Ugye aki az exem, hozzá biztosan nem mennék vissza (pedig már próbáld visszakéredzkedni), mert eszméletlen gyerekes ürüggyel szakított velem anno, ráadásul a szakítás előtt rendesen megtépte az idegrendszeremet is. (Mint kiderült, direkt.)

Abban az esetleg értem meg, ha valaki visszamegy az exéhez, ha békében váltak el, külső ok miatt (pl. távolság), és idő közben rájöttek, hogy nem tudnak egymás mellett élni, mert az újabb kapcsolataik nem működtek. Szóval menyasszony mellől pont nem. :)


22/N

2017. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

#3 vagyok. Szóval

*egymás NÉLKÜL írni. Nem tudom, miért írtam mellettet. :"D


22/N

2017. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Egymás nélkül élni, ma ez nem megy... :"D
2017. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

A döglött kutyát sem ásnád ki, hogy játszhass vele, nem igaz?

Én egyik exemmel sem jönnék össze újból. 23/N

2017. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Okkal szakítottunk. Legtöbbször ők... kettő próbálkozott utána, de nálam elég egyszer leszerepelni.

Egy komoly kapcsolatos exem láttam múltkor, ledöbbentem magamon, hogy mit láttam benne évekig...


De, nem vagyok a vőlegényed szóval nem tudom megmondani, Ő mit érez.

29/L

2017. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha eljegyeznék vkit csakis azért,mert nagyon szeretem. Akkor már tuti egy exemhez sem mennék vissza. Így hogy szingli életet élek van olyan exem,akivel szívesen megpróbálnám ismét,mivel Őt nagyon szerettem,sőt szeretem most is.
2017. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszer visszafogadtam, akkor en dobtam es felevig voltunk egyutt utana. Aztan kölcsönösen dobtuk egymast, mert enr ajottem h mas novel beszelget de nem szoltam szimplan szxrtam a fejere ő neki meg ez nem tetszett gy vege lett.


Azota osszejott ezzel a novel aki eltartja, csinalt neki egy gyereket,gondolkoztam hogy gratulalok neki de nem ronditok bele az idilli csaladi kepbe :-)

Mai napig szeret,ez egy megerzes :-) illetve mindenki mondja vissza hogy mekkorat csalodtak benne hogy ennyire a penz hajtja, es h megcsinalta a gyereket egy olyan nonek aki nekem gyokeres ellentetem es az O elveinek is.

A gyerek utan nem fogadnam vissza, lehet gyerek nelkul se nagyon, nagyot csalodtam benne miutan tisztan lattam hogy milyen tulajdonsagai is vannak a "jokon" kivul.

3 evig voltunk osszesen egyutt.

21N/32F


Azota azokkal az emberekkel talalkozgatom illetve egyel van valami kapcsolatszeruseg kialakuloban amiben anno o mondta hogy semmi keresni valom nem lenne mellette, mert "keves vagyok hozza". Szanalmas. :-)

2017. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Menne a halál, örülök, hogy végre külön vagyunk.


Ha fizetnének SEM kéne.


28n

2017. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!