Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képesek lennétek lelkiterrort...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lennétek lelkiterrort alkalmazni, hogy elérjétek a célokat?

Figyelt kérdés
A cél sok féle lehet, de hogy az akivel csinálja ezt valaki... Az nem jelent semmit az illetőnek, sőt.... Valószínűleg utálja... Nem egyszerűbb megmondani hogy kopjál már le?!
2018. nov. 12. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
minden nő ezt csinálja...
2018. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Képes lennék, mert erre szerintem bárki képes, csak épp nem vagyok hajlandó ilyen szánalmas, alja módszerekhez nyúlni, hogy érvényesítsem az akaratom.
2018. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Érett felnőtt nő vagyok, soha nem játszmáznék. Minek?


Viszont, ha ez visszájára sülne, tehát később az adott illetővel csinálnák ezt, ááá.. az már biztos, hogy nem tetszene neki.


Vannak gerinctelen mocskos emberek, akik bármire képesek, csak hogy elérjék a céljukat. Képesek lennének átgázolni a másikon, akár a saját anyjukat is megölnék, (képletesen) csak hogy magasabb pozícióba jussanak. Szánalmasak szerintem ez ilyen emberek.

2018. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Képes lennék a célért bármire, csak ilyen mentalitással viheted valamire manapság.
2018. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Vannak bizonyos típusú emberek, akikre ez nagyon jellemző férfiként és nőként is. Mondanám, hogy bizonyos csillagjegyűeket is sokszor tapasztaltam én is ilyen szempontból, de úgysem hinnétek el :)
2018. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem stílusom, egyenes embernek tartom magam...
2018. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Most komolyan ne mártírkodjunk már.. Ma mindne második kapcsolat ilyen sajnos. A nők maximálisan kihasználják a férfiakat, anyagilag, érzelmileg, egzisztenciálisan,stb. Aki ezt nem látja, az egyszerűen hülye..

Az érzelmi zsarolás amúgy a nők régóta bevált fegyvere. Alkalmazzák is amikor csak tehetik. A hiba egyrészt a törvényekben keresendő, amik sajnos egyértelműen a nőknek kedveznek és a férfiak elleheteltenííítéseét szolgálják. Nyugaton ez méginkább így van, de sajnos itt is mindig a nőknek kedveznek a válásnál is. Milyen feltételezés az, hogy az anyát alapból jobb szülőnek feltételezik, mint az apát? Holott ez nagyon gyakran fordítva van, sok apa sokkal felelőségteljesebben és nagyobb szeretetben nevelné fel a gyerekét, már ha neki ítélnék oda. Egy válás után a legtöbb férfi kifosztottan, jelentős deficittel indul, míg a legtöbb nő többnyire csak profitál és meggazdagszik a válásból. Sok nő így jut hozzá vagyonhoz először életében és ez teljesen elfogadott dolog a társadalomban, hogy a másikat kofosztják. Azt hiszem kár is itt erkölcsről és egyenlőségről beszélni addig, amíg a törvények is a férfiak ellen vannak és ez egyre rosszabb lesz. A nők kb. 50%-a lelkileg alkalmatlan az anyaságra, mert egy uralkodó, lélektelen hárpia és nem nehéz kitalálni milyen gyerek és felnőtt válik azokból, akiket az ilyenek nevelnek fel..

2018. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert a lelki terror nem csak annak rossz, aki ellen irányul, hanem annak a lelkét is pusztítja,aki generálja. Személyiségromboló ereje van mindkét irányban. Én pedig nyugalomban, békében szeretek élni.
2018. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát elég gáz ha egy nő meg tudja ezt tenni egy (elvileg) férfivel 😂 a fordítottját sokat tapasztaltam már, mert a nőknek még vannak érzései is. de ha egy férfi ezt megengedi/meg lehet vele tenni.. hát még is érdemli
2018. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
minden tovabbi nelkul. a cel a fontos az eszkoz mellekes.
márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!