Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első együtt alvásnál baj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együtt alvásnál baj ha nincs szex?

Figyelt kérdés
Nemsokára a barátomnál fogok aludni (még szűz ő is). Ha csak fekszem vele, ölelkezünk meg csókolózunk, filmezünk, az rossz lenne neki? (én kibírnám, meg nem is akarok egyből szexet).
2018. nov. 5. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Önmagában nem baj, de ha már felizgul, esetleg kézzel segíthetnél rajta. Gondolom ez azért ezen a szinten már belefér...
2018. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ha, nem csak smárolni fogsz a nyelveddel, hanem kommunikálni is, meg kéne értenie. Egyébként miért nem szeretnél kukit a nunidba? 🙂
2018. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
Ha jó fej, megérti, és nem követelőzik. De biztos nehéz lesz neki :) Esetleg petting? Nem szex, mégis jó lenne a barátodnak is.
2018. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem baj.

Csak annyi történjen, ami jó neked. Csak addig menj el, amíg neked kényelmes. Petting volt már?

2018. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem még. A kézfogást, ölelést is én kezdeményeztem még az elején.
2018. nov. 5. 20:56
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Bevezethetnénk, hogy egy adott kérdéshez adott válaszokat csak az értékelhet, akit választ is írt a kérdéshez. Piszkosul irritáló, hogy adok egy normális választ mire más csak úgy találomra lepontoz.


Ha pedig a kérdező pontozott le: mi a baj azzal, hogy az első ottalvásnál esetleg kézzel kielégíted a srácot? Leesik a kezed? Vagy már az is baj, ha péló kerül a kezedbe?

2018. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én felpontoztam mindenkit :D
2018. nov. 5. 20:59
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
@7: Akkor valamelyik frusztrált kretén éli ki magát.
2018. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Istenem #6 de gyökér vagy.

A nő feladata nem a férfi kielégítése. A férfi SZERENCSÉS ha egy nő kielégíti őt. Természetesen ez fordítva is így van. De úgy tűnik, hogy ezt nem tudod.

2018. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
@9: Ki mondta, hogy ez a feladata? A kérdést elolvastad? A válaszom elolvastad? A kérdező (NŐ) megkérdezte, hogy BAJ-E, ha nincs szex? Ergó tudja, hogy ha hempreg a SZŰZ barátjával, CSÓKOLÓZNAK, ÖSSZEBÚJNAK, akkor fel fog állni az amúgy SZŰZ barátja farka. Erre írtam a választ TE KRETÉN, hogy akkor LEGALÁBB KÉZZEL ki is elégíthetné. Hol volt ebben az, hogy KELL vagy hogy ez a nő feladata?
2018. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!