Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak olyan van hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan van hogy egy nő eltartja magát?

Figyelt kérdés
Forditva még sosem hallotam.
2018. nov. 13. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Fordítva is van, egyre több
2018. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Van az fordítva is, csak sokkal ritkább.


Egy cimborám az egész egyetemet végighéderelte egy 35+ éves MILF-nél, főzött, mosott, takarított rá, nála lakott, a csaj támogatta minden téren...


Aztán persze megdöbbent, hogy a diploma után emberünk új lehetőségek után nézett.



Ezzel együtt egy sima kereslet-kínálat az oka. Ha tömegével lennének nők, akik másként nem kapnának férfit (vagy nem azt a minőséget, amit akarnak), de az anyagi lehetőségeik meglennének, akkor ők is "vásárolnának"

2018. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Én már több példát láttam a fordítottjára is. Attól még, hogy te nem tapasztalsz valamit, még nem jelenti azt, hogy nem létezik :)
2018. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

2es ez is megmutatja milyen gerinctelenek az emberek.Szegény nő...Hol marad a jó tett helyében jót várj dolog?

Sosem lenne szívem megválni senkitől aki valaha is jót tett velem.Főleg ha még együtt is voltunk.És ami még durvább ,h valószínűleg az idő alatt már kiderült h jól bevált feleségnek való asszonyság..AKKOR MIÉRT DOBJÁK KI ????Ezt sosem fogom megérteni :(

Két kezemet össze tenném ha olyan nővel találkozni aki csak a 4dére hajlandó...

32/f

2018. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

4: nem mondom, hogy egyetértek a sráccal, de a történet attól még igaz.



Btw, nem szegény nők, hanem szegény mindenki, akit kihasználtak, mert fordítva ugyanúgy előfordul.

2018. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Rokoni, ismerősi körben van pár férfi, akit az anyja/felesége tart el. Van olyan rokon, aki csak az anyja halála után ment el dolgozni, addig az ő nyugdíjából élt...szép mi? Csak ezekről régebben nem illet nagyon beszélni. És nem hiszem, hogy nem hallottál fordítottról, provokálni akartál kicsit.
2018. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48% Szerintem azért a nő sejthette, hogy nem lesz örökéletű a dolog.
2018. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt szerintem is provokáció, másrészt rengeteg ilyen van hogy nőkön élősködnek férfiak, de mivel nagyobb szégyen a társadalom szemében igyekeznek titkolni méginkább mint a fordítottját.
2018. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ne kamuzzatok már..Nem véletlen hogy a pasik fizetnek a nőknek a szexért,és nem forditva.
2018. nov. 13. 18:46
 10/14 anonim ***** válasza:

"Miért csak olyan van hogy egy nő eltartja magát?"


Már az is baj, ha egy nő eltartja magát? Vagy mi a bajod?

2018. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!