Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is kutyakabaré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kutyakabaré hogy felnőttkorban is lényegében azon múlik a boldogságunk hogy hogyan nézünk ki?

Figyelt kérdés

A párválasztásnál gyakorlatilag minden egyéb tényező eltörpül a külső jelentősége mellett.

Ha csúnya vagy, radikálisan kevesebb esélyed van boldog, társas életre mint egy szép társadnak.


A csúnya srácok életét én ezért csak a "vérres terror" szóösszetétellel szoktam illetni. Az én életem is ilyen...


A csúnya lányok helyzete egy kicsit jobb,nekik azért szokott jutni férfi.


F/27


2018. nov. 13. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Válassz magadnak egy nagyon csúnya lányt, és legyél vele boldog.
2018. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: ne a párkapcsolatra akard építeni a boldogságodat.


De ha ez megnyugtat, szoktam olyan ronda férfiakat is nőkkel látni hogy nem hiszek a szememnek. Egyiknek a hajvonala meg sem áll a feje tetejéig, a másiknak gyakorlatilag nincs álla, stb...

2018. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Átfogaaznám:

"Ha csúnya vagy, radikálisan kevesebb esélyed van boldog, társas életre mint egy szép társadnak"


Ha csúnya vagy, más lehetőségeid vannak párválasztás terén, mint egy szép társadnak, de ez egyáltalán nem hátrány.

2018. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"A csúszós lejtő vagy csúszka-érv olyan informális érvelési hiba, amely egy lépésnek megállíthatatlan, egyre növekvő következményeket tulajdonít. A metafora lényege, hogy ha elindulunk egy lejtőn, azon megcsúszunk és elkerülhetetlenül lezuhanunk. A csúszós lejtőt használó fél nem veszi figyelembe (vagy tudatosan elhallgatja), hogy a sorozatlánc megszakítható, a hibák kijavíthatók, az események akár visszafordíthatóak is."


Előnyös külső ≠ párkapcsolat ≠ boldogság. Más gond amúgy nincs a kérdéssel, azon túl, hogy baromság.

2018. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És ezt pont te írod, akinél messze nem ez a legnagyobb probléma?
2018. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 acelsziv ***** válasza:
100%

Itt nem az a gond haver, hogy esetleg olyan a fejed, mint a három napos lószarral kevert kihányt borsófőzeléknek.

Hanem az, hogy belül akkora a sötétség, mint a Plútó mögött 3 lépéssel. Na ezért nem lesz neked soha nőd.

2018. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Eddig az volt a bajod, hogy azért nem kellesz a nőknek, mert csóró vagy, aztán azért, mert egész felnőtt életedben masszív alkesz voltál.


Ideje lenne eldönteni, hogy mi is a baj, vagy legalább belátni, hogy van ott baj bőven.

2018. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A csúnyaságom a fő gond. Az alkoholizmus csak rátett egy lapáttal.


Nem tudom máshogy megfogalmazni de a csúnya férfiak elől menekülnek a nők szó szerint.

2018. nov. 13. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
"zerintetek is kutyakabaré hogy felnőttkorban is lényegében azon múlik", hogy kapunk-e egy mercedest a Kárpát utcában, hogy van-e 10++ millió a zsebünkben?
2018. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

egyetertek, hogy sokkal rosszabbak az eselyei egy csunya embernek. en sem jonnek ossze egy szamomra nem attraktiv emberrel, ha van 10 masik normalis srac, akik atlagosan neznek ki.

de amugy abba gondolj bele, ha lenne baratnod (egy csunya lany), es gyereket szeretnetek, akkor neki meg rosszabb lesz. persze, ezzel nem azt mondom, hogy valakinek ne adasson meg ez az elmeny,de ez kb modern szelekcio. bar, a plasztikazas nepszeruseget nezve ezek a vonalak el fognak torzulni, osszejossz egy atlag feletti novel, aztan szul neked egy csunya gyereket, mert azt elfelejtette mondani, hogy 10 mutet kellett ahhoz, hogy ugy nezzen ki, ahogy. :D

na, de tenyleg, a monogam kapcsolatokban fontos, hogy vonzodj a masikhoz, hiszen csak vele szeretkezhetsz. szerintem tokre ertheto az egesz. ettol meg persze nem lesz fair.

2018. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!