Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felnőttkorban miért akadályozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttkorban miért akadályozó tényező egy kapcsolatban, ha egy férfi egyáltalán nem fogyaszt alkoholt? Illetve felnőtt nők összejönnének-e egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés
Annak tudatában vagyok, hogy volt már ilyen, illetve hasonló kérdés, de nézzük 2018-ban hol tartunk. A volt barátnőm mindig nehezményezte, amikor társaságban nem fogadtam el az alkoholt. Ő akkor úgy érezte nem közös az élmény. Engem mindig is rosszullét fogott el, amikor megéreztem a szagát. Azt is értem, hogy ha egy társaságban mindenki fogyaszt, csak egy nem, akkor az fekete bárány, de szerintem megfelelő toleranciával lehetne ezt kezelni. Én nem szólom le azt, aki fogyaszt, így ezt elvárom viszont is. Mégis sokan azt mondják:" Hogy lehet így élni?", "Miért kell már ilyennek lenni?" Nagyobb elfogadásra lenne szükség szerintem.Egyébként nem is dohányzom, a drogok sem jöhetnek szóba. Ja. És nem gondolom, hogy ettől különb, illetve jobb ember lennék. Csupán más. Várom a véleményeiteket, észrevételeket, reflexiókat.
2018. nov. 1. 23:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem iszom, és nekem az a normális, ha a párom sem.

Hogy más mit mond, nem nagyon tud érdekelni.

2018. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

Azok, akik szeretnek inni (még ha csak módjával is) nyilván szeretnének a párjukkal néha-néha meginni egyet, de vannak olyan nők is, akiket hidegen hagy az alkohol.

Ezen az oldalon van vagy százezer hasonló kérdés arról, hogy mi előny és mi hátrány A Nőknél™ de mindegyikre kivétel nélkül ugyan az a válasz: minden nő más és más, pont úgy mint a férfiak, így ezek a kérdések teljesen értelmetlenek. Ha szerencséd van akkor összeakadsz egy olyan nővel, aki hozzád hasonló, ha nincs szerencséd, akkor nem. Próbálj már a kezdetektől az alapján szelektálni hogy ki hogy áll az alkoholhoz, és akkor nem érnek ilyen kellemetlen élmények.

2018. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
mivan? hogy lenne ez akadályozó tényező?? se én, se a párom nem iszik, hálistennek, és ez így van jól. egy piás görénnyel össze se jönnék. nálam az is kizaro ok ha "néha megiszik egy egy sört)" (undorodok a szagatol is). olyat keress aki értelmes, normális lány és nem abból áll ki hogy sz a r r á vedeli magát.
2018. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Engem biztos, hogy nem akadályozna. Sőt, örülnék, ha nem lennének "kötelező ivások" (márpedig tudjuk, sokszor a helyzet elvárja, hogy alkoholt fogyasszunk, de ha már többen vagyunk akik nem isznak, már teljesen más a helyzet...)
2018. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ha valakinek a barátnője szeret szórakozni járni, a párja viszont otthonülő, akkor sajnos valaki, de az is lehet, hogy mindkettő rosszul fogja érezni magát, ha le kell mondania egy dologról. Ugyanez igaz szerintem az alkoholra is: ha valaki esténként szeret iszogatni, akkor arra vágyi, hogy ezt az élményt megossza valakivel. Így megint odajutunk, hogy valaki rosszul érzi magát. A volt barátnőm állandóan azt mondta nekem, hogy szégyen velem valahová elmenni.
2018. nov. 1. 23:28
 6/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Havi bontásban maximum 2-3 dobozos sört fogyasztok. Van olyan, hogy egy hétvégén lezúzok 9-10 dobozzal is, ami megdobja az átlagfogyasztást, ha a társaság úgy összejön, s van olyan, hogy 7-8 hónapig rá se bagózok a piára.

Nem akadályozó tényező a nőknél, ha nem iszol. Viszont ha iszol, akkor oda kell pörkölnöd csatakosan, különben elkönyvelnek nyámnyila csírának, aki két Kőbányaitól hullamerevséget prezentál magáról.

2018. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Eddig csak egy ilyen kérdést láttam, de valószínűleg rosszul keresek.
2018. nov. 1. 23:39
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy akadályozó tényező. Pl. barátom sme iszik. Utoljára szilveszterkor ivott kemény 1, azaz egy dl pezsgőt.
2018. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"Ha valakinek a barátnője szeret szórakozni járni, a párja viszont otthonülő, "


EZt nem értem. Aki nem iszik alkoholt, az otthonülő? Talán csak piával lehet szórakozni?

2018. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
A volt barátnőd egy idióta.
2018. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!