Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komolyan az én hibám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komolyan az én hibám?

Figyelt kérdés

Az exemmel három hónapja szakìtottunk.Vagyis ő szakìtott velem,mert sok konfliktosunk volt.Én nagyon szerettem a szakìtás után egy hónapig próbáltam is visszaszerezni.Mikor láttam,hogy ő nem hajlik a dologra (teljesen kizárt az életéből) lezártam.Megismerkedtem ezután valakivel akivel együtt is vagyunk.Erre néhány napja az exem feloldott facen és megìrta hogy szeret,hiányzom neki,szeretné ha újra megpróbálnánk.Válaszoltam hogy szerintem ehezz már késő és én jelenleg kapcsolatban vagyok.Erre teljesen kiakadt,hogy én nyilván sosem szerettem igazán és átvertem,különben nem lennék ilyen hamar mással.De hát könyörgöm ő szakìtott velem,és elég sokáig próbáltam rendbetenni a dolgokat utánna,miközben ő teljesen elutasìtó volt.Sosem voltam annyira szerelmes senkibe mint belé és ezt ő is tudja.Hónapokig/évekig kellett volna siratnom őt és remélni hogy meggondolja magát?

Én 28/F Ő 26/L



2018. nov. 13. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő ezt hitte. Talonban tartott, és most csalódott, hogy te tovább léptél.
2018. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, hogy egy nagy szerelmet le lehet-e zárni 1 hónap alatt... de most már így alakult. Tovább léptél. Ennyi.
2018. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most is szeretem,tudom csúnya így hogy egy másik nővel vagyok,de ez az igazság.Viszont a vádjait nem vagyok hajlandó megérteni.Küzdöttem érte,szerettem mégis minden áron le akarta zárni a kapcsolatunkat.Fájt,hogy mennyire semmibe vett akkor.És az egész azért hogy 3 hónap múlva megkeressen?Ìgy mire volt jó ez az egész?
2018. nov. 13. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hitte,játèk vagy,amit levehet a polcról.Tèvedett...így járt! ;-)
2018. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Én már másnap mással voltam, hogy véletlen se menjek vissza az exhez, aki dobott.


5 év kellett, hogy túllépjek rajta, közben egy rakás kapcsolatom volt, próbálkozások.


Szerintem az exed csak sérti a gondolat, hogy mással voltál/vagy és drámázik.


Ha dobnád a csajt, simán összejöhetnétek újra.


Nekem minden kapcsolatomat dobnom kellett volna már az első éjszaka után, mielőtt belémzúgnak.. így utólag visszanézve szemétség volt, de érezni akartam, hogy legalább valaki szeret/még szerethető vagyok és elképzelheti velem valaki komolyan a jövőjét, ha az exem nem is.

2018. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!