Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 0 match. Ennyit ér manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

0 match. Ennyit ér manapság egy vékony férfi a nők szemében? : )

Figyelt kérdés

Sose gondoltam, hogy bármi keresni valóm van rajta, csak kíváncsiságból raktam fel magam.

Nem vagyok csúnya, és bár tudom, hogy rajtam kívül akad félmillió másik férfi, aki sokkal jobban néz ki nálam, de azért azon meglepődtem, hogy bár én tesztből mindenkit jobbra húztam, engem SENKI se.

Tudom, hogy manapság ha az ember nem tökéletes külsőleg, akkor nem is ér semmit. Mármint a többi ember szemében. Nem hibáztatok ezért senkit, de azért szerintem szégyenletes, hogy ennyire elfelszínesedtek az emberi kapcsolatok.

Nem mintha úgy érezném, hogy bármilyen formában is kapcsolatba szeretnék bonyolódni ilyen emberekkel, de pont ez az oka annak, hogy rettentően magányosnak és elveszettnek érzem magam.


2018. nov. 14. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Adok zsepit.
2018. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de aki a tinder alapjan iteli meg magat, az meg is erdemli.


1 lehet, hogy nem elonyos a keped

2 amikor online voltal, pont olyanok voltak fent akiknek nem jottel be

3 akar veletlenul is huzhatott balra, velem sokszor elofordult, amikor mondjuk 20 pasi kepe nem tetszett es automatikusan balra ment az is aki tetszett volna.

4 az is lehet, hogy mire jobbra huztal valakit, addigra mar nem volt online-nekem volt, hogy 2-3 nap mulva lett match, vagy akar egy het mulva.

5 a tinder az szemelytelen, csak egy kep alapjan dontesz=ezen agyalni felesleges.

6 a te beallitasaidtol is fugg a dolog, kor es tavolsag



Biztos van meg egy csomo dolog amit felhozhatnek, de a lenyeg az, hogy az, hogy nem volt match, az meg nem jelent semmit egyaltalan.

2018. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#ketteske


Légy szíves olvasd el még egyszer, amit írtam. Én nem az alapján ítélem meg magam, amit mások gondolnak rólam. A tinderes élmény semmiben nem befolyásolja, amit magamról gondolok. Sziklaszilárd önbizalmam van, amit saját magamból merítek, nem mások véleményéből. Szóval szerintem kicsit félreértettél.


1. Szerintem ez hülyeség. Aki tetszik, arról készülhet akármilyen előnytelen kép, akkor is tetszeni fog. A valóságban egyébként sincs előnyös oldal. Ott az ember teljes egészében látja a másikat.


2. Online? Már több napja fent vagyok és mindenkit jobbra húzok, mégse lett egy találatom se.


3. Biztos akad egy-két ilyen kivétel, de a tényeken az se változtatna semmit, ha véletlenül lenne 1-2 találatom.


4. Ne mondd, hogy a mai modern világban, ahol az emberek nem bírnak ki 5 percet a mobiljuk nélkül, mindenki offline van. :D Te se gondolod komolyan.


5. Nem agyalok ezen, csak érdekesnek találtam ezt az egészet. Ne hidd, hogy rosszul fogok emiatt aludni.


6. A korhatárt jól kitoltam, a távolságot pedig maximumra állítottam....

2018. nov. 14. 21:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Akinek sziklaszilard az onbizalma az nem itt tesz fel ilyen kerdeseket.


Van olyan, hogy elonytelen foto! Rossz szogbol, rossz megvilagitas, rossz haj, rossz kamera, mosoly hianya stb


Attol, hogy a telefon a kezeben van mindenkinek, nem mindenki log a tinderen egesz nap. Igy ertettem az online-t.


Ha nem agyalsz ezen, akkor minek kerdezted meg?


Amikor meg fent voltam, legalabb 50 pasit elszalasztottam amiatt, hogy rossz oldalra huztam.


Tokmindegy. talan megiscsak csunya vagy, ha nincs elonytelen foto :P

2018. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Magányos maradsz. Ennyi.
2018. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdező nehogy a tinder alapján ítéld már meg magad. :D


Amúgy nincs igazad. A barátom élőben nagyon helyes, de a fényképarca nem vmi jó. Sok ka.ka fotó is készül róla.


Attól h helyesnek tartottam, jó pár hónapig egyáltalán nem akartam vele összejönni. Nem minden a külső ;)


Amúgy meg épp a minap mondta az egyik barátnőm h neki tökre bejönnek a vékony fas.zik, pedig a szeme és az agya látja h nem izmos és tökéletes, de vmiért neki mégis az kellene.

2018. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ne értsd félre, ketteske, nem azért írtam ki ezt a kérdést, mert kétségeim támadtak az önértékelésem vagy önmagam kapcsán, csupán így próbáltam levezetni a magányosságból eredő frusztrációimat. Igen, vannak frusztrációim, de nem önmagammal kapcsolatban.


Szerintem jó képet raktam fel magamról. Az egyik legjobb képemet. Mosolygok rajta, a szög is jó. Tudom, hogy melyik oldalam előnyös, és csak azt szoktam fényképezni. A hajam pedig a való életben is olyan, mint a képen, tehát ha valakinek nem tetszik a hajam, akkor a való életben se tetszene neki. A hajam szerkezetén nem tudok változtatni, de nem is akarok, mer szeretem olyannak, amilyen, még ha másoknak nem is tetszik.


Talán tényleg nem vagyok vonzó. Bár csúnyának azért nem mondanám magam. Talán csak nem jó a kisugárzásom.

2018. nov. 14. 23:21
 8/15 A kérdező kommentje:

#6

Már 3x elmondtam, hogy nem mások véleményéből eredeztetem az önbizalmam, hanem saját magamból. Nincs szükségem elismerésre ahhoz, hogy szeressem és elfogadjam magam.

Szerintem én fényképeken vagyok elfogadható, míg élőben nem annyira. Elég vékony vagyok, ami a képeken nem látszik.

2018. nov. 14. 23:30
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha vékony vagy, edzőterembe kellene járni és testépíteni, tömegnövelni kellene.


Én 197 centihez 74 kg is voltam, pálcikaember, akinek kilátszottak a bordái. Most 93 kg vagyok, erősen szálkás, vállas alkat, persze még van hová fejlődni és az önbizalmam is megjött, jobban tetszem a csajoknak és jobban megy a csajozás.

2018. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

Miért kéne? Hogy megfeleljek másoknak? Nem akarok megfelelni senkinek. Pont azért vagyok frusztrált, mert senki sem képes úgy szeretni, amilyen vagyok. Ha megváltoznék se engem szeretnének, hanem csak vonzó lenne számukra az izom, amit magamra pakoltam. Mit érek el vele?

2018. nov. 14. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!