Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 0 match. Ennyit ér manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

0 match. Ennyit ér manapság egy vékony férfi a nők szemében? : )

Figyelt kérdés

Sose gondoltam, hogy bármi keresni valóm van rajta, csak kíváncsiságból raktam fel magam.

Nem vagyok csúnya, és bár tudom, hogy rajtam kívül akad félmillió másik férfi, aki sokkal jobban néz ki nálam, de azért azon meglepődtem, hogy bár én tesztből mindenkit jobbra húztam, engem SENKI se.

Tudom, hogy manapság ha az ember nem tökéletes külsőleg, akkor nem is ér semmit. Mármint a többi ember szemében. Nem hibáztatok ezért senkit, de azért szerintem szégyenletes, hogy ennyire elfelszínesedtek az emberi kapcsolatok.

Nem mintha úgy érezném, hogy bármilyen formában is kapcsolatba szeretnék bonyolódni ilyen emberekkel, de pont ez az oka annak, hogy rettentően magányosnak és elveszettnek érzem magam.


2018. nov. 14. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

De miért kéne téged szeretni azért, amilyen vagy? Te mit tudsz adni a másiknak, amiért szeressen? És vonzó tulajdonságot mondj, amire a nőnek szüksége van. A nő is ad neked valamit, amiért szereted. A férfi-nő közti szeretet csere alapú.


Azt nem tudom mennyire tudod, hogy a szerelem csak egy kémiai reakció az agyban, ami szaporodásra ösztönzi az állatokat (az embert is).

2018. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A szeretet nem egy termék, amit cserélgetni kell. Nem is kiváltság.

Pont azt nem szeretném, hogy ha valaki azért "szeretne", mert nyújtok neki valamit. Annak semmi köze a szeretethez. Arra vágyom, ha úgy is szeretnének, ha nem tudok nyújtani semmit. Az az igazi feltétel nélküli szeretet.

Ha valakit csak azért szeretsz, mert nyújt neked valamit, és kielégíti a szükségleteidet, akkor nem is őt szereted, hanem azt, amit nyújt neked.

2018. nov. 15. 01:18
 13/15 anonim ***** válasza:
Vicces ez a "feltétel nélküli" szeretet. Te kit szeretsz? S akit nem, őt miért nem? Engem is szeretsz feltétel nélkül?
2018. nov. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ha valakit csak azért szeretsz, mert nyújt neked valamit, és kielégíti a szükségleteidet, akkor nem is őt szereted, hanem azt, amit nyújt neked."


Ha ez valóban így van, minek neked barátnő? Hiszen te is csak arra vágysz, amit egy nő nyújtani tudna, nem?

2018. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12:


Feltétel nélküli módon egyedül az édesanyánk szeret minket az életben (jó esetben). Hasonló, valamennyire feltétel nélküli szeretet van még a vér szerinti családtagok iránt a vérség miatt, de ennyi, itt is ugye a genetikai rokonság miatt van a szeretet.


A férfi-nő kapcsolatokban a szaporodási vágy miatt és ugye akarva-akaratlanul mindkét fél ad és vár dolgokat a másiknak/másiktól, amik miatt a szeretet kialakul.


Talán ami a legtisztábban közel áll a valódi szeretethez, ami a fejedben él, az a barátaink iránt érzett szeretet, akikkel se nem dugni nem akarunk, se nem rokonaink, mégis ölnénk is értük. Én is a család mellett ezeket az egy kézen megszámolható baráti kapcsolataimat becsülöm meg nagyon az életben, pont emiatt is.


Viszont a férfi-nő kapcsolatok talaján te nagyon álomvilágban élsz, mintha disney meséken és hollywoodi romantikus filmeken nőttél volna fel.

2018. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!