Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, ha a párotok egy barátja rátok mozdulna?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 25 éves lány vagyok, barátom 27, lassan 3 éve vagyunk együtt. Vidékiek vagyunk, de felköltöztünk egy éve Pestre és kb 3 hetente hazajárunk ide vidékre a szülőkhöz, barátokhoz. Van egy jól megszokott, közös baráti társaságunk. Ha itthon vagyunk vagy pénteken vagy szombaton tuti, hogy velük vagyunk. És hát itt jön a gond. Van egy srác a társaságban, aki 4-5x úgymond "bepróbálkozott". Vagyis először csak célzást tett, hogy milyen sexy vagyok ebben a ruhában. Ezt többször is. De itt már azért elég rendesen volt benne alkohol. Nem volt totál berúgva, de azért na. Aztán egy közös bulinál kimentünk cigizni és ott megint el kezdte mondani, hogy milyen vadító ez a ruha rajtam stb stb. Ott mondjuk ha nem állítom le, simán lesmárol. Ilyen egyszer volt. És ezek a bulik után rendszeresen rám is ír, ott is részletezi néha h mit csinálna velem. Én ezeket a helyzeteket próbálom lazán, "poénosan" lekezelni, hogy na majd szerzünk neked egy barátnőt és nem lesz ilyen gond stb. Mert józanul ilyet nem igazán csinált és amúgy alapból bírom, normális srác(nak gondoltam?). Hozzá kell tennem, h a barátomnak gyerekkori barátja. Elég kellemetlen helyzet. Barátomnak nem mondtam erről semmit, mert először nem is foglalkoztam ezzel, meg azért nem vagyunk lent itt olyan sűrűn és nem is mindig van ilyen helyzet. Általában akkor, ha sokan vagyunk, nagyobb helyen, ahol akár alakulhat ki olyan helyzet, h ketten vagyunk, mert barátommal a többiekkel beszélget mondjuk. Tehát először ilyen fél éve volt és azóta még kb 4x fordultak elő ilyen kis "apróságok".

Tanácstalan vagyok, h mit csináljak. Elmondjam-e barátomnak? De hisz gyerekkori barátok és amúgy minden összejövetelen tök jókat eldumálnak, hülyülnek. Imádom barátomat, tudtam kezelni ezeket a helyzeteket, mert semmi nem történt nyilvánvalóan, nem engedtem, h megcsókoljon és mint említettem ezeket a megjegyzéseit poénra veszem. De azért mégis mardos a lekiismeret, hogy most mit csináljak. Ha elmondom, nem tudom barátom hogy reagál, nem akarom h miattam összevesznek, hisz nyilván ő sem gondolja ezeket komolyan ,csak a pia beszél belőle, meg gondolom az h nincs nője és hát kanos. Tuti h ezt a társaságban utána mindenki megtudná és az is iszonyú kellemetlen lenne, utána kedvem sem lenne közéjük menni.

Kérlek adjatok tanácsokat, mit tegyek?


2018. nov. 3. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

Vannak ilyenek. Exemet a haverok dobták körbe konkrétan. Együtt volt egy sráccal, szét mentek, össze jött a haverjával. Mindkettőnél ott élt. Illetve él a mostaninál.

Hát mond el, bár abból biztos lesz veszekedés.

2018. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Meglepődnék, hogy a páromnak vannak barátai 😃
2018. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Mondd el neki mielobb. Szerintem nem jo ilyesmit titokban tartani. Ez az idota haver (nem barat) a te lelkiismeretedet terheli az o arulasaval. Ne falazz neki tovabb. Sokkal elobb el kellett volna mondanod, de azert meg most se keso. Nem tudom milyen temperamentumu a baratod, de barmilyen is legyen a reakcioja szerintem az a helyes, ha ilyesmit nem tartasz meg magadnak. Valaki a kapcsolatotokba leket probalt verni, ezt nem kezelheted maganugykent. Tajekoztasd ot!

A sraccal meg ne jopofizz. Szerintem ebben kicsit hibas vagy. Ilyenkor ne akarj fele illedelmes meg jofej lenni, hiszen eppen az allitolagos baratjanak akar artani! Te nem csak egy random csaj vagy egy fesztivalrol, hanem a baratodnak a nagybetus Noje! Es o ezt akarja tole elvenni... Ez undorito, ez arulas, ez aljassag. Ne hallgasd el tovabb!

2018. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj róla a barátoddal.


Ez nem barátság, (legalábbis a srác oldaláról) hogy ha a barátod barátnőjét fűzöd, miközben álszenten jól elvan a barátoddal.


Meséld el neki, mutasd meg az üzeneteket, azt majd ő is egy kicsit másképp fogja kezelni a srácot.

2018. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Tévedsz, nem a barátja, egy batát nem csinál ilyet!

Szólj a párodnak.

2018. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha szereted a parod, akkor eleve nem hagyod, hogy ilyen patkanyokkal baratkozzon, illetve alap, hogy nem alazod meg azzal, hogy visszapoenkodsz ilyen csevejekre, "mert jaj nem tudom mit mondjak". Hat mi vagy te, fizetos lany, hogy egy faszi csak ugy leall es elkezdi mondogatni neked hogy mit csinalna veled? Elso adando alkalommal fognod kellett volna magad es odebb allnod egy szo nelkul, es pontosan ugyanigy valasz nelkul letiltani amint rad irogat (max. screenshot bizonyitekkent megtart), es jelezni a parodnak, hogy fereg van a koreiben. Tiszteld mar kicsit magadat es a parodat is.
2018. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

hát igen. ha zavar, akkor nem kell válaszolni, sőt le kell állítani.

Azt hittem először, hogy tetszik neked, és azért írogatsz vissza. De ha nem, akkor ne válaszolj neki többet. Le fog állni, hiszen most így csak adod alá a lovat.

2018. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Pont az a baj, hogyha poénra veszed, akkor azt biztatásnak veszi, hogy csak kéreted magad, netán célozgatsz is a poénokkal.

A következő ilyennél meg kell neki mondani kereken, hogy ne haragudjon, de ne írjon neked többet ilyesmit, mert kellemetlen, és nem is vagy rá kíváncsi.

Ha a továbbiakban sem áll le, akkor viszont tényleg érdemes szólni a párodnak, barátság ide vagy oda. Mert ha a srác kavarni akar, akkor a végén simán beállítja úgy, hogy te flörtöltél vele...

2018. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember nem barát, az biztos!
2018. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem venném poénra a dolgot. Ha mégegyszer felhozná úgy elküldeném a halál faxára,hogy leállna. Nyomatékosíthatod egy csattanóssal.
2018. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!