Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti féltékenyek lennétek ha a barátnőtöknek sok férfi barátja lenne?

Figyelt kérdés

2018. nov. 16. 17:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Akikkel rendszeresen posztol ölelkezős képeket is. Sőt! Valamelyiken még az egyiknek a hátán van, és olyat posztol.
2018. nov. 16. 17:47
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Csak elvből nem kezdenék ilyen nővel. Nincs férfi-nő barátság, maximum akkor, ha eredendően taszítja egymást két ember vonzalmivm aspektust illetően. De az meg ritka. 🙂
2018. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Lazy Lover ***** válasza:
29%
nem mert össze se jönnék ilyennel mert nincs férfi nő barátság.....
2018. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Mik ezek az ostoba válaszok?


Én nagyon sok férfi-női barátságot láttam már és úgy, hogy egyik sem akart lefeküdni a másikkal, csak tiszteletben tartották, hogy a másiknak van párja.

2018. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem jönnék össze ilyen nővel. Lett volna alkalmam mert nagyon nyomult a csaj, de nekem unszimpatikus volt hogy másokkal is majdnem úgy viselkedik mint velem. Nekem ez nem fér bele, ennyi! Én sem ölelgetek nőket csak úgy...
2018. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem egyáltalán, de ne csodálkozzon, ha én meg más nő ágyában kötök ki alkalmanként.
2018. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%
Land, van egy olyan érzésem, hogy sokszor te nem vagy itt őszinte, csak megfelelni szeretnél a többieknek a valaszaiddal, de ne legyen igazam.
2018. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
36%

Különösebben nem érdekel, hogy kikkel cimborál. Akár férfi-, akár nőismerősei vannak, ha meg akar csalni, így is, úgy is megteszi. (Még talán valószínűbb, hogy sokkal nagyobb eséllyel nem tudna ellenállni a kísértésnek, ha a félkegyelmű barátnői szítanák a tüzet, minthogy racionális felfogású hapsikkal vetetné körbe magát.)

Talán az zavarna kissé, hogy vannak olyan gondjai, problémái, témakörei, hobbijai, elfoglaltságai, amiket nekem nem oszt meg, mert ezeket meg tudja beszélni másik féltucat jóvágású kandúrral, s igazából engem foszt meg az élményeitől, tapasztalataitól, tudásától, tájékozottságától, amikre pont ugyanúgy kíváncsi lennék, mint a haverjai, talán még jobban, de nem kaphatom meg, mert egy-egy kérdéskör kizárólag a haverjaira tartozik.

2018. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Én már átéltem ezt. Nem féltékenykedtem; de zavart. Szerinted mi lett a vége a fiúbarátozásnak? Adok két válaszlehetőséget. A: Beleült a farkába, mert a fiúbarát akkor is csak barát, ha beteszi. B: = A. (az más kérdés, hogy utána pár hónap múlva tepert, mint az állat; csak nem volt miért.) Garantálom a végkifejletet.
2018. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Kapcsos zárójel alsó vonal alsó vonal alsó vonal alsó vonal alsó vonal alsó vonal alsó vonal kapcsos zárójel nevű felhasználó!


Teljesen mindegy nekem, hogy mi az érzésed, mert nem az fogja meghatározni az én válaszaimat.

2018. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!