Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem oké ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem oké ez társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan tapasztalhattuk már (mindkét oldalról), hogy sokszor semmilyen válasz nem érkezik az üzeneteinkre. Megértem, hogyha valaki sok üzenetet kap és nincsen kedve egyesével mindenkinek személyre szóló választ adnia, de egy "Bocsi, nem vagy az esetem", "Szerintem nem egymást keressük" féle választ azért nem eshet nehezére senkinek sem copy pastelnie.


Aztán ott vannak a "népszerű" appok, ahol a match-ek nagy része csak ego fényezésre van. Több facebook csoportban is látom, hogy meglepően sokan (még nők is) nem értenek egyet ezzel a "nem válaszolok" mentalitással és valami egyszerű választ azért képesek odaböfögni a másiknak.


Ti hogy látjátok?


2018. nov. 18. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan oldalon vagyok fent, ahol a nem előfizető tagok csak havi 7 üzenetet írhatnak olyanoknak, akik nem a legmagasabb összegű előfizetéssel használják az oldalt, mármint nem fejenként 7-et, hanem összesen havonta 7-et. Nem fair, de nem fogok fizetni olyan szolgáltatásért, ahol bizonytalan, hogy kihasználom-e a lehetőségeit. Szerintem az ilyen oldalak üzemeltetői nem fairek a felhasználókkal szemben.
2018. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most nem arról van szó, hogy fizikailag nem lehetséges a válaszadás, hanem arról, hogy sokan abszolút nem is akarnak, még ha tudnak, akkor sem.
2018. nov. 18. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Már annyira lejárt lemez ez az internetes társkeresőzés. A nők nagy része nem is veszi komolyan, talán ha beesik egy álompasi. Az átlagos, sótlan férfiakból meg Dunát lehet rekeszteni. Kit érdekel hogy mi a hobbija, mi a kedvenc étele, mit szeret csinálni? Napi 30 ilyen után már tökéletesen súlytalan az összes, annyit sem ér, hogy leüssenek miatta egy karaktert a nők. Mára már teljesen átalakult a férfiideál, mint ahogyan régen egy Lada volt az álomautó, úgy ma már kevés egy Opel is, ha csak elektromos ablakemelő és szervó kormány van benne. Évről évre egyre többet kell nyújtani az összes fronton, és mivel ezt csak a legjobbak tudják megugorni, így az átlagos férfiak kiesnek a kosárból. Egyszerűen a nők nem látnak bennük erőt, biztonságot. A másik meg az, hogy egy jól "összerakott" férfi ad a külsejére is, ami ma már szintén alap. Képzi, fejleszti magát, ami a szellemi képességeire is kihatással van.


Szóval aki lemarad az kimarad. A természet alapvető törvénye.

2018. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Egyik app kiirja hogy látta/olvasta e az üzenetemet. Fúrcsa,elérhető a hölgy de nem olvassa. Aztán volt olyan kaptam üzenetet de értesítést róla nem...Szerintem ez a "hiba"szándékos. Mindenképpen be akarnak húzni pénzzel. Némelyik oldalon sok a kamu profil.
2018. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!