Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társkeresőkön nem ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön nem ugyanolyan nők vannak, mint "odakinnt"?

Figyelt kérdés
mindig jönnek, hogy ne ott keressek, mert ott nem olyan nők vannak, stb. Dehát az ottani nők nem ugyanolyanok, mint a többiek??
2017. jún. 28. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
*odakint
2017. jún. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Odakint kicsit nehezebb Shutterstockról lecsórt kamuképpel mászkálni...
2017. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezer meg egy egyéb módja van a társkeresésnek mint az internetes... Kamu profil, megkeseredett, épp most szakított, 100 éve nem megdu*gott, csak szórakozni akarok profiloktól hemzseg. Az vajnyi kevés kivétel meg csak szimplán csúnya. A maradék egy százalékról meg csak mondák keringenek, hogy vannak olyanok akik már láttak egyet.
2017. jún. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Végülis de, de időpazarlás az egész. Rengeteg időt elszrtam netes társkereséssel, egyszerűen azért, mert valamiért nem akartam az életben ismerkedni. Az életben meg lényegesen szebb, értékesebb lányok lehettek volna, a neten meg...valamiért ott minden nőnek az egója az egekben van, vagy annak tűnik a sok csalódás után.

És csalódnak, mert azt hallották, hogy ott lehet ezt és ezt találni, és így indulnak neki, semmilyen háttérrel.

2017. jún. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
"Odakint" ismerkedj, a másik leginkább idő- és pénzpocsékolás, nagyon ritka kivételtől eltekintve...
2017. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A társkeresőkön nem ugyanazba faj van mint odakint. A társkeresőkön ugyan humanoidok vannak, de nem emberek. Ők azok, akikről az X-akták szólnak. Azért nem hallani sose, hogy valaki társkeresőn talált párt magának, mert ezeket az embereket elrabolják, elviszik másik bolygóra.


Vannak a társkeresőkön ugyanúgy értelmesek, de van sok reményvesztett csődtömeg is, akik félnek hozzászólni a másik nemhez. De lehet hogy én vagyok a "kiválasztott" mert nekem sikerült értelmesebb egyedeket is találni a homo társkeresusz fajból.

2017. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az internet világában a normális nő avagy férfi kategória ritkaságszámba megy.Próbálkozni persze lehet,csak nem nagyon érdemes.
2017. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ugyan olyanok, csak a online elszabadul az amit offline elfojtanak, és megnő az arc, és az igényszint, és kicsit máshogy csinálják mint offline...
2017. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt minden kérdés arról szól, hogy a pasik csinálnak női profilokat, hogy megnézzék, milyen könnyű. Sztem a fele nem nő ezeknek online.
2017. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A saját tapasztalatom: jó egzisztenciával rendelkező családos férfi vagyok (már). Régebben 4 évig voltam az online társkeresőkön, az eredmény: ZERÓ azaz nulla randi. Ezzel szemben az életben szinte bármely körülmény között simán tudtam flörtölgetni, ismerkedni lányokkal. Mi lehetett a probléma? Nem vagyok fotogén, a képeim előnytelenek rólam, ezt már profi fotósok is mondták. Szóval hiába vagy rendes/vagány, intelligens stb... ha nincs egy jó képed magadról, felejtheted az egészet. A másik probléma pedig az volt, hogy kb. 8 évet letagadhatok a koromból, így a korosztályomhoz fiatalnak tűntem, a fiatalabb lányokhoz idősnek...
2017. júl. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!