Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rajtam nevetnek a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rajtam nevetnek a csajok és nem velem, esélyem sincs náluk?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincsen, Búskomor Rénszarvas.
2018. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez helyzettől függ...

legyél poénos és hagyd hogy nevessenek rajtad, de ne lépd át azt a rövid vékony határt, hogy szánalomból nevessenek rajtad, mekkora lúzer vagy.


de ha mondjuk hangosan kacagsz és a nevetéseden nevetnek ... na az már egy jó pont az ismerkedésre, én szedtem már fel így nőt..

minden helyzetet át lehet fordítani, de ne feledd ha csak rá is nézel egy lányra az már játszma, a férfi-nő viszony minden esetben játszma.. ők folyamatosan tesztelnek téged, játsz velük te is..

2018. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!