Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A deszkás srácoknak mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A deszkás srácoknak mért általában a plázacicák jönnek be?

Figyelt kérdés

mondjuk van pár kivétel..de a többségnél így vettem észre.és így nagyon sz*r.mert én nem az a plázacica fajta vagyok.=/

én pl meghalok a helyes deszkás csőnacis srácokért:D

és ha olyasmi a haja mint Jb-é de ez nem lényeges.


2010. jún. 26. 11:15
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
igen, én is bicajos vagyok, és sajnos, a sok bmxest meg lassan a montisokat is elérte ez a csőnaci hülyeség, nem tudom miért kellett, én pl teljesen normális gatyákba bicajozok és lassan engem néznek ki h nincs csőnacim, egyszerűen nem értem mi lehet abba a jó, de ez is csak egy divathullám majd kinövik, nekem van olyan nadrágom ami nem csőnaci, nem is trapéz gatyára kell gondolni:D hanem nem is szűk nem is bő pont jó, szerintem az a jó, másik szerint a csőnaci, mondjuk az a baj ezzel a bicajjal is hogy sokan már divatból csinálják, itt is van nem egy aki csak kijár, leül a bmxe mellé, cigizik, a vadiúj deszkáscipőben, pólóban és csőnaciban és nézi a nőket, ha meg megkéred h csináljon már vmi trükköt ne legyen ilyen gáz, a kifogás h jó cuccban van és rosszba meg nem jön ki h akkor h nézne ki ...
2010. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


ők a két kedvencem és sehol egy csőnaci szerencsére.

2010. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

jo van néhány ilyen divat bmx meg deszkás..xD

de ismerek nem egy embert aki csőnaciba meg etnies vagy vans vagy dc cuccokba deszkázik :D

2010. jún. 26. 14:40
 14/37 anonim ***** válasza:
jó, én se azt mondtam hogy csak a divatmajmok járnak ilyen cuccokba, igen vannak olyanok is akik ezeket a cuccokat hordják és igen jól tolják a bicajt vagy a deszkát, és nem ez alapján kell megitélni a másikat, mert tényleg vannak akik ezt hordják jól tolják és elég jó fejek, mondjuk sajnos azt veszem észre egyre jobban h ezek az arcok lenézik azokat akik nem olyan szinten vannak mint ők és kinevetik, én is elég jó voltam amég csináltam, és a kezdőket sose néztem le, viszont nem egy embert tudok aki igen ...
2010. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
nah jólvan nem írok többet mert eléggé eltértünk a témától:D amúgy fekete haj, barna szem, aranyos pofi, jó alak, szép NAPON! barnult bőr és én le vagyok nyűgözve (Y):D
2010. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
csak a fekete haj nem sitimel xD
2010. jún. 26. 15:38
 17/37 A kérdező kommentje:
*stimmel bocsiXD
2010. jún. 26. 15:38
 18/37 anonim ***** válasza:
miért milyen színű a hajad? am meg ha jól nézel ki olyan mind1 h a srác milyen típus, a fiúk minden jó nőt megnéznek, nah hajrá szedj fel egy ilyen srácot ;) az előző kettőt is én írtam 18/f
2010. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

hát barna:D

14/l xD

2010. jún. 26. 16:30
 20/37 anonim ***** válasza:
hát a barna még belefér, csak szőke ne legyen az illető:D, de minden pasinak más az ízlése, igen gondoltam h 14-15, a JBből -.-
2010. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!